Bircom, dünyaca ünlü hoparlör sistemlerinin öncüsü Paul Wilbur Klipsch markasının distribütörlüğünü üstleniyor

Dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü yürüten Bircom, yeni bir işbirliğine imza atıyor. Bircom Paul Wilbur Klipsch Türkiye distribütörlüğü gototechno

Kullanıcılarını, ihtiyaç ve amaçları doğrultusunda en iyi teknoloji deneyimi ile buluşturan Bircom, Klipschorn başta olmak üzere, dünya genelinde ses getiren hoparlör sistemlerine kusursuzluğu taşıyan Paul Wilbur Klipsch’in 1946’da kurduğu hoparlör şirketi Klipsch Group’un distribütörlüğüne imza atıyor.

Dünya çapında en iyi ses sistemleri
“Ses ve ses üretimi ile ilgili teorilerimin yanlışlığı, yalnızca fizik yasaları değiştiğinde kanıtlanacaktır” diyen akustik öncüsü Paul Wilbur Klipsch’in ses tutkusu, müzikseverleri kendisine hayran bırakacak bir teknolojiyi ortaya çıkarmış durumda.

Hayat çok daha canlı, çok daha gerçek
Kendini yüzyılın bir parçası olarak konumlandıran marka, sinema hoparlörlerinden akıllara durgunluk veren ev sinema sistemlerine, zarif ses çubuklarından güçlü taşınabilir kablosuz hoparlörlere ve gezegendeki en konforlu stüdyo kalitesinde kulak içi monitörlere kadar hayatı çok daha canlı ve gerçek yaşamanıza yardımcı olacak bir kalite sunuyor.

Sinema tutkunlarına müjde!
Evde sinema keyfi, Klipsch ürünleriyle artık çok daha keyifli. Eşsiz ses çubuğu sistemlerinden Bar 40 ve Bar 48 gerçeğe çok yakın, çok daha sürükleyici bir ev sinema sistemi sunuyor. Klipsch Reference serisi ise, kalbi durduran bir ev sineması ses deneyimine imza atıyor. Klipsch Groove taşınabilir hoparlör, küçük tasarlanan formu ve uzun pil ömrü ile şaşırtıcı bir ses kalitesi sunuyor. Markanın hoparlör seçeneklerinden bir diğeri ise, Groove serisi.

Bircom Paul Wilbur Klipsch Türkiye distribütörlüğü gototechno