Ödüllü hoparlör KEF LSX Türkiye fiyatı belli oldu

Bircom, alanında lider markaların özenle seçilmiş ürün koleksiyonlarını kullanıcı ile buluşturmaya devam ediyor. Bircom Ödüllü hoparlör KEF LSX gototechno haberi

Bircom, dünyanın en önemli 5 hoparlör üreticisinden biri olan KEF’in Türkiye’de ilk defa satışa sunulan LSX kablosuz hoparlörleriyle mükemmel sese ulaşmak isteyenleri bugüne kadar deneyimlemedikleri bir müzik yolculuğuna çıkarmaya hazır.

Türkiye’de ilk defa satışa sunulan KEF LSX kablosuz hoparlör, hem kalitesi hem de eşsiz tasarımıyla dikkat çekiyor.

Ödüllü hoparlör KEF LSX
1961’de sadece akustik kalitede ürünler geliştirmek amacıyla kurulan İngiltere merkezli Kent Engineering & Foundry (KEF), 50 yılı aşkın süredir dünyanın her yerindeki gerçek müzik tutkunları için yüksek performanslı ürünler tasarlamaya devam ediyor.2018’de Fransız Diapason Dergisi tarafından Diapason d’Or’la ödüllendirilen KEF LSX, aynı zamanda dünyanın en önemli teknoloji yayınlarının başında gelen “What- Hi-Fi?” tarafından da beş yıldıza layık görüldü.

Gerçeğe en yakın ses deneyimi
Ünlü tasarımcı Michael Young tarafından tasarlanan KEF LSX, teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. KEF’in patentli Uni-Q teknolojisi sayesinde, dinlenen yerden bağımsız olarak odanın tamamına üç boyutlu bir çevresel sahne yerleştiren LSX, gerçeğe en yakın ses deneyimi sunuyor. Tweeter ve midwoofer’ın gövdenin tam ortasına yerleştirilmesiyle stereo ses imajının ve ses sahnesinin iyileştirilmesini sağlayan KEF LSX, bu tasarımıyla hem müziğin daha net duyulmasını hem de daha geniş dinleme alanı oluşmasını sağlıyor.

Hifimyfi, ziyaretçileri unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor
Hi-Fi kalitesindeki ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunan Bircom, KEF LSX modeliyle High-End kalitesindeki ürünlere uygun fiyatlarla sahip olunabileceğinin altını çiziyor. KEF, Bluesound, NAD, Oehlbach ve alanında lider markaların ürünlerine Bircom’un Kanyon’daki deneyim mağazasından ulaşılabiliyor. KEF LSX kablosuz hoparlör satış fiyatı: 8,999 TL

Bircom Ödüllü hoparlör KEF LSX gototechno haberi