DJI Tello Drone BİM’e özel kampanyayla avantajlı fiyatla satılacak! DJI Tello Drone BİM’de Kaç Para?

Bim DJI Tello Drone Fiyatı.
Bim DJI Tello Drone Fiyatı.

DJI Tello Drone Kaç Para, DJI Tello Drone Bim Fiyatı, Bim DJI Tello Drone, Bim Drone Fiyatları DJI Tello, Bim Drone Fiyatları.

Hiç drone kullanmayanların kolaylıkla öğrenebilecekleri, Bilkom güvencesiyle sunulan DJI Tello, 10 Temmuz itibarıyla BİM Mağazaları’nda 499 TL fiyatla satışa çıkıyor. Dahili kamerasıyla sosyal medya için profesyonel videolar çekebilen Tello ile drone keyfini yaşamak yeni başlayanlar için oldukça kolay olacak. DJI Tello Drone Bim Fiyatı. Bim DJI Tello Drone Fiyatı.

Instagram Hesabımız

DJI Tello Havaya atıldığında yükselen, 360 derece dönebilen ve el üzerinde zıplama gibi akrobatik hareketleri kolayca yapabiliyor. Eğlenceli bir uçuş keyfi sunan DJI Tello, mobil uygulaması ile 100 metreye kadar mesafeden kontrol edilebiliyor.
Bu Drone sahip olduğu çift anten ile dahili kamerasından telefon ekranına canlı görüntü yansıtabiliyor. Tello, EZ Shots özelliği ile bu görüntüleri profesyonel çekimlere dönüştürerek sosyal medyada paylaşma imkanı veriyor.

A101 Teknoloji Ürünlerinde de Harca Harca Bitmez Diyor! İşte A101’de Satılan Bu Haftanın Elektronik Ürünleri!

DJI Tello Çocukları korumak için güvenli yapı ve özellikler

DJI Tello, yumuşak ve korumalı pervaneleri ve kumanda bağlantısı kopsa bile yumuşak iniş yapabilmesi sayesinde yetişkinlerin yanı sıra, çocuklar tarafından da güvenle kullanılabiliyor. Güvenli ve keyifli bir deneyim sunmasıyla öne çıkan drone, 80 gram ağırlığı ve ufak boyutları ile hem açık hem de kapalı alanlarda keyifli dakikalar geçirmeyi sağlıyor.

DJI Tello, 10 Temmuz’dan itibaren BİM Mağazaları’nda 499 TL’ye satılacak

İlk defa drone kullanacaklar için DJI Tello, Bilkom güvencesiyle 10 Temmuz tarihinden itibaren BİM Mağazaları’nda 499 TL fiyatla satılacak.

Telefonunuzda Bu Uygulamalar Varsa Hemen Silin! Google, Facebook giriş bilgilerini çalan 25 uygulamayı kaldırdı!

GoToTechno Dergisini Nerelerden Okurum?

Teknoloji Dergileri arasında 18. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. GoToTechno Dergisi’ni Turkcell Dergilik’ten ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Kolay okunan teknoloji dergisi GoToTechno ayrıca Dijital Basın Dergilik’te Araba Habercisi Dergisi’nin hediyesi olarak yayınlanıyor.