Beşiktaş adımları bağışa çeviren sağlık uygulaması Help Steps ile işbirliği anlaşması imzaladı

Beşiktaş Help Steps anlaşması.
Beşiktaş Help Steps anlaşması.

Beşiktaş Help Steps anlaşması, Beşiktaş JK adımları bağışa çevirecek, Beşiktaş Help Steps ile işbirliği anlaşması imzaladı, Dijital sağlık platformu olan Help Steps.

Beşiktaş’a gönül verenler, Help Steps ile yürüyerek kulübüne destek olacak. Beşiktaş JK, adımları bağışa çeviren sağlık uygulaması Help Steps ile işbirliği anlaşması imzaladı. Beşiktaş Help Steps anlaşması. Beşiktaş JK adımları bağışa çevirecek.

Instagram Hesabımız

Beşiktaş taraftarının attığı adımlar gün sonunda bağış olarak kulübün kasasına aktarılabilecek. Dünyada bir ilk olan proje ile, taraftarlar sağlıklı yaşam için yürürken kulübe de ek gelir sağlamış olacak.Beşiktaş JK, işbirliği yaptığı kurumlara bir yenisini daha ekledi. Dijital sağlık platformu olan Help Steps ile kulüp arasında imzalanan işbirliği anlaşmasıyla artık Beşiktaş taraftarı sadece sağlık için değil aynı zamanda kulübüne destek olmak için de yürüyecek. Anlaşmaya göre, akıllı telefonuna Help Steps (HS) uygulamasını indiren taraftarlar, gün içinde attıkları adımları gün sonunda kulübe gelir olarak bağışlayabilecek.

Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi,: Taraftarı Beşiktaş için yürümeye davet ediyorum

Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi şunları söyledi: “Yönetim olarak hedefimiz, kulübümüze sürekli ve kalıcı gelir araçları oluşturmak. Help Steps de bizim için böyle bir iş ortağı. Ben, uzun soluklu bir işbirliğinin ilk adımlarının bugün atıldığını düşünüyorum. Büyük Beşiktaş taraftarının sosyal sorumluluk konusunda gösterdiği hassasiyete de sonuna kadar güveniyorum ve herkesi yürümeye davet ediyorum. Üstelik bu keyifli bir yürüyüş olacak, taraftarımız hem sağlıklı kalacak hem de kulübüne gelir sağlayacak.”

Dünyada ilk olarak Beşiktaş taraftarı kulübü için yürüyecek

Help Steps adına konuşan Gözde Venedi, şunları söyledi: “Dünyada bir ilk olan Help Steps Uygulaması kısa süre içinde yayılarak yüz binlerce kullanıcıya ulaştı. Halihazırda 17 farklı dernek ve vakıf 6 aydır 200 bine yakın kullanıcıdan adımlarına karşılık bağışı alıyor. Bunların yanı sıra, bireysel bağışçılarımız sayesinde ihtiyaç sahiplerine adımlarımızla engelli araçları ulaştırdık. Bugünden itibaren yine dünyada bir ilk olarak, Beşiktaş taraftarlarının desteğiyle kulübe yeni bir gelir aracı kazandırmış olacağız. Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak indirilebilen Help Steps’i kullanırken tek yapılması gereken, gün içinde atğlan adımları gün bitmeden kısa bir reklam izleyerek Help Steps’e çevirmekten ibaret. Sonrasında ister aynı gün, isterseniz biriktirip kulübe adım bağışı yapabilirsiniz.”

vivo telefonları Türkiye’ye geliyor! vivo Türkiye’ye Geldi Ünite İletişim ile Çalışmaya Başladı!

Beşiktaş Help Steps anlaşması.