Beşiktaş Esports ile InGame Group espor platformunda birlikte boy gösterecek

Geçtiğimiz yıllarda espora adım atan ilk spor kulüplerinden ve ülkemizin en köklü spor camialarından Beşiktaş JK’nın, espor alanında faaliyet gösteren yapılanması Beşiktaş Esports ile Türkiye’de espora ve esporcuya en çok yatırım yapan Türk şirketlerinden InGame Group arasında iş birliği anlaşması imzalandı. 4 Nisan Perşembe günü Vodafone Park’ta düzenlenen iş birliği anlaşması imza töreni, Beşiktaş Esports Yöneticisi Erman İpci ve InGame Group CEO’su Alpay Alptekin’in katılımıyla gerçekleştirildi.Beşiktaş JK ve InGame Group arasında imzalanan iş birliği protokolü ile Türkiye’de esporun gelişmesine büyük katkı sağlanması hedefleniyor. Beşiktaş Esports InGame BJK Zula takımı gototechno

InGame Group CEO’su Alpay Alptekin, “InGame Group olarak, Türkiye’de esporun ve esporcuların gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu alanda hizmet veren lider kuruluşlardan biri olarak sektöre ışık tutacak, yön verecek yatırımlarımıza devam ediyoruz. “İlk”lerin ve “en”lerin altında hep InGame Group’un imzası var. Milyonlarca Beşiktaşlı Zula’cıya hayırlı uğurlu olmasını dilerim” diye konuştu.

Beşiktaş Esports Yöneticisi Erman İpci ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Beşiktaş JK olarak, Türkiye’de espor alanında birçok imza atmış olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Profesyonel bir spor kulübünün espor kategorisine yatırım yapması, bu özel alanı daha değerli hale getiriyor diye düşünüyorum. Uzun soluklu olmasını dilediğimiz bu iş ortaklığının her iki markaya da başarı getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Beşiktaş Esports InGame BJK Zula takımı gototechno