Basketball Live Mobile şimdi iOS’ta!

Türkiye’nin teknoloji markası reeder’ın Anadolu’nun genç yeteneklerinin yer aldığı oyun geliştirme ekibi reeder Games Studio, Basketball Live Mobile oyununu daha geniş kitlelere yaymak için çalışmalarına devam ediyor. Oyunun Android sürümünden sonra iOS sürümü de yayınlandı. Yenilikçi teknoloji ürünlerini Türkiye’deki fabrikasında üreten reeder, mobil oyun pazarında da yerli çözümleri ile Türkiye’deki oyunseverlerin dikkatini çekiyor. Basketball Live Mobile reeder

150 binden çok kişi tarafından indirilen ve gün içinde 1000’den fazla maç oynanan Basketball Live Mobile’ın Android sürümünden sonra iOS sürümü de yayınlandı. Tokyo, İstanbul, Las Vegas gibi farklı şehir seçimleri ile her an yüzlerce aktif oyuncudan biri ile eşleşip maç yapabilme imkanı sunulan oyunda, lig usulü maçlar için şans, güç ve yetenek satın alınabiliyor. Basketball Live Mobile (BLM) ayrıca ödüllü turnuvalarda tablet de kazandırıyor.

reeder’ın yüzde 100 yerli ve milli ekibi reeder Games Studio tarafından üretilen oyunda, reeder telefon ve tablet kullanıcıları reederID üzerinden kayıt oldukları an, doğrudan oyunda kullanabilecekleri 10 bin altının sahibi oluyor.

1 buçuk milyonun üzerinde kullanıcısı olan BLM, android ekosisteminden sonra iOS’ta da değer katmaya devam ediyor. IOS ve Android işletim sistemine sahip oyunseverlerin birbirleri ile eşleşebildiği oyunda, günlük 600’den fazla maç yapılıyor.

[irp posts=”2678″ name=”Türkiye nüfusunun yarısından fazlası sosyal medya kullanıyor”]

Basketball Live Mobile reeder

[irp posts=”2675″ name=”Bu USB belleğe 3GB’lık filmi 10 saniyede aktaracaksınız”]