Amazfit’ten Babalar Günü’ne Özel Teknoloji ve Sağlıklı Yaşam Odaklı Hediye Önerileri!

Babalar Günü Teknoloji Hediyeleri.
Babalar Günü Teknoloji Hediyeleri.

Amazfit’ten Babalar Günü’ne Özel Teknoloji ve Sağlıklı Yaşam Odaklı Hediye Önerileri! Babalar Günü Teknoloji Hediyeleri.

Instagram Hesabımız

Amazfit akıllı saatler, şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Şıklığa ve İşlevselliğe önem veren kullanıcılar için: Amazfit GTR 3 Pro
Amazfit GTR 3 Pro, yoğun programları sırasında sağlıklı yaşamdan ödün vermeyen ve şıklığına önem veren babalar için mükemmel bir akıllı saat alternatifidir. 150’den fazla spor modunun yanı sıra stres, kalp atış hızı, kan oksijen doygunluğu ve solunum hızı ölçümüyle GTR 3 Pro, babanızın 7/24 sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı oluyor. GTR 3 Pro, uzun pil ömrü ve 2,3 GB dahili belleğiyle babanızın hareket halindeyken en sevdiği şarkıları dinlemesi için 470 şarkıya kadar depolayabiliyor. GTR 3 Pro ile hayatı daha mobil yaşamak isteyen kullanıcılar ayrıca Bluetooth üzerinden akıllı telefonuna bağlanıp eller serbest telefon görüşmesi yapabiliyor. Amazfit GTR 3 Pro KDV dahil 3.999.00 TL’ye satılıyor.

Dacia Duster Mayıs 2022 fiyat listesi nasıl? Otomatik şanzımanla kaç paraya satılıyor?

Stil Sahibi Babaların Tercihi: Amazfit Neo
Retro-dijital tasarımlı Amazfit Neo tarz sahibi babalar için ideal bir tercih. Giyilebilir ürünler serisinin piyasadaki en değerli ve sıra dışı akıllı saatlerinden olan Amazfit Neo şık babaların günlük yaşam aktivitelerinde en yakın yardımcısı olacak. Amazfit Neo, çekici retro-dijital tasarımı, uyku izleme özelliği ve etkileyici pil performansı ile hayatı hem daha kolay hem de daha çekici hali getiriyor. Temel spor ve fitness işlevlerine de sahip Amazfit Neo, Babalar Günü’nde 449,00 TL’ye satılıyor.

Engelli Raporuyla ÖTV muafiyetli satın alınabilen otomatik şanzımanlı arabalar hangileri?

Macera tutkunları ve doğa severler için: Amazfit T-Rex Pro
Amazfit T-Rex Pro, açık hava sporlarını ve zindeliği seven babalar için mükemmel bir keşif ortağı. Cihaz en zorlu koşullarda, en zor ortamlarla mücadele edebilmek için askeri düzeyde 15 ayrı testten geçirildi. Amazfit T-Rex Pro, patikada doğa yürüyüşü, tırmanma, koşu, kayak ve yüzme gibi 100’den fazla egzersiz moduna sahip. Ayrıca uzun pil ömrü, yumuşak tasarım ve 10 ATM’ye kadar su geçirmezlik sunuyor. Her zaman açık ekranıyla, babanızın tüm maceralarında pratik ve dayanıklı bir yol arkadaşı olacak. Amazfit T-Rex Pro KDV dahil 2.799.00 TL’ye satılıyor.

Bu benim başıma gelmez diye düşünmeyin! İşte internette dolandırılmamızın 10 nedeni!

Babalar Günü Teknoloji Hediyeleri.

Babalar Günü Teknoloji Hediyeleri.