Avrupa Futbol Şampiyonası dev ekranda izlenir! Geniş ekran TV’lerde 1.000 liraya varan indirim!

Avrupa Futbol Şampiyonası MediaMarkt.
Avrupa Futbol Şampiyonası MediaMarkt.

Avrupa Futbol Şampiyonası dev ekranda izlenir! Geniş ekran TV’lerde 1.000 liraya varan indirim! Avrupa Futbol Şampiyonası MediaMarkt.

Instagram Hesabımız

Futbolseverler, Türkiye’de Süper Lig’den sonra gözünü Avrupa Futbol Şampiyonası’na dikti. ‘Şampiyona dev ekranda izlenir’ mottosuyla hareket eden MediaMarkt, 7 Haziran’a kadar dev ekran TV’lerde 1.000 liraya varan indirime girdi. Kampanya kapsamında ses sistemlerinde seçili ürünlerde de indirimli fiyatlar geçerli olacak

COVID-19 nedeniyle 2021’e ertelenen Avrupa Futbol Şampiyonası’na sayılı günler kala futbolseverler de gözünü bu dev lige dikti. 60’ıncı yılında Avrupa’nın 12 farklı şehrinde düzenlenecek ve büyük bir heyecana sahne olacak şampiyonayı dev ekranlarda izlemek isteyenlere özel bir kampanya hazırlayan MediaMarkt, ‘Biz de bu renklere gönül verdik, futbolu ayağınıza getirdik’ diyerek, geniş ekranlı TV’lerde 1.000 liraya varan indirime gitti. Kampanya kapsamında seçili ses sistemlerinde de cazip fiyat avantajları uygulanacak.

Buna göre Everest askı aparatı hediyeli Grundig 139 ekran uydu alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV 4.799 TL’den, Samsung 139 ekran uydu alıcılı Smart Ultra HD 4K LED TV 6.999 TL’den, Samsung 139 ekran uydu alıcılı Smart 4K Ultra HD QLED TV 9.499 TL’den, LG 139 ekran uydu alıcılı Smart 4K HD OLED TV 12.999 TL’den, Axen 147 ekran uydu alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV 3.799 TL’den, Philips 80 ekran uydu alıcılı HD LED TV ise 2.349 TL’den satışa sunulacak. Kampanya kapsamında seçili ses sistemleri de cazip fiyatlarla satışa çıkacak.

Kamufle ve Toygar Işıklı’nın Çukur’un final bölümü için yaptığı şarkı sadece Deezer’da!

GoToTechno Dergisi’nin Haziran 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Haziran 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 29. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 29. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Haziran 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Avrupa Futbol Şampiyonası MediaMarkt.