Arzum Steamart serisi akıllı ve yüksek buhar güçlü ütü deneyimi sunuyor

Arzum, en zorlu ev işlerinden biri olarak görülen ütülemeyi Steamart serisi ile kolay ve zahmetsiz bir hale getiriyor. İşleri kolaylaştırmakla kalmayan seri aynı zamanda mükemmel bir sonuç elde edilmesini sağlıyor. Arzum Steamart serisi akıllı ve yüksek buharlı ütü gototechno

Arzum, akıllı teknolojisi ve yüksek buhar gücüyle öne çıkan Steamart Lux ütü ile ev işlerinin en büyük yardımcılarından biri oluyor. Ütü yapmayı kolaylaştıran güçlü buhar performansı ile mükemmel bir ütü deneyimi sağlayan ütü, yenilikçi turbo buhar pompası sayesinde kumaşa daha fazla buharı daha güçlü bir şekilde nüfuz ettiriyor. Böylece inatçı kırışıklıklar için kolay ve zahmetsiz ütüleme sağlıyor.

Arzum Steamart Lux, tek tuşla devreye giren akıllı hareket sensörü ile ütü hareket ettiği sürece otomatik olarak yüksek miktarda sürekli buhar veriyor.

Ütü hareket ettiğinde başlayan otomatik sürekli buhar, ütü hareket etmediğinde otomatik olarak kesiliyor. Bu sayede konforlu bir ütü deneyimi ve yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca, özel iyonize taban teknolojisi sayesinde kıyafetlerin ilk günkü ipeksi dokusunu koruyor.

Sağladığı üstün kayganlık performansı ile hızlı ve kolay ütüleme sağlıyor. Arzum Steamart Lux, 3000 W’lık gücü ile anında ısınarak hızlı bir şekilde ütüleme yapılmasına imkan sağlıyor. Kireçlenmeyi önleyen sistemi ve kendini temizleme özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Üç emniyetli otomatik kapanma özelliği ile kumaşın üstünde veya prizde takılı unutulmaya, devrilmeye karşı kendi kendini otomatik olarak kapatarak olası ev kazalarını önleyen ütü, geniş kapasiteli su tankı ile kesintisiz ütü yapma olanağı sağlıyor. Steamart Lux, Siyah ve Mürdüm rengiyle sizleri bekliyor.

Arzum Steamart Lux Fiyat: 539, 90 TL

İyonize taban teknolojisi sayesinde üstün kayganlık, kusursuz ütüleme: Arzum Steamart Power

Arzum Steamart Power, özel iyonize taban teknolojisi sayesinde kıyafetlerin ilk günkü ipeksi dokusunu koruyor. Sağladığı üstün kayganlık performansı ile hızlı ve kolay ütüleme sağlıyor.
2800 W’lık gücü ile kolayca ısınan ve yüksek performans sağlayan ütü, 195g/dk şok buhar gücü ile kırışıklıkları anında yok ediyor.

Kireçlenmeyi ve damlamayı önleyen sistemi bulunan Arzum Steamart Power, kendini temizleme özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Arzum Steamart Power’ın üç emniyetli otomatik kapanma özelliği ise kumaşın üstünde veya prizde takılı unutmaya ve devrilmeye karşı kendi kendini otomatik olarak kapatarak olası ev kazalarını önlüyor. 400ml kapasiteli su tankı ile kesintisiz ütü yapma olanağı sağlayan ütü, modern Rose rengiyle sizi bekliyor.

Arzum Steamart Power: 479,90 TL

Yüksek buhar gücüyle mükemmel ütüleme performansı: Arzum Steamart Plus

Yüksek buhar gücüyle öne çıkan Arzum Steamart Plus, mükemmel ütüleme performansını sunuyor. 2600 W’lık gücü ile dikkat çeken ütü, dikey buhar özelliği ve 190g/dk şok buhar gücü ile kırışıklıkları anında yok ederek kolay ütü yapılmasını sağlıyor. Ayrıca, optimal seramik tabanı ile kumaşın üstünde kolayca kayarak rahat bir ütüleme sağlıyor.

Kireçlenmeyi ve damlamayı önleyen sistemi bulunan Arzum Steamart Plus, kendini temizleme özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Arzum Steamart Plus ütünün üç emniyetli otomatik kapanma özelliği ise kumaşın üstünde veya prizde takılı unutmaya ve devrilmeye karşı kendi kendini otomatik olarak kapatarak olası ev kazalarını önlüyor. 400 ml kapasiteli su tankı ile kesintisiz ütü yapma olanağı sağlayan ütü, Mürdüm ve Papatya renkleri ile evinize enerji katarken sizin de hayatınızı kolaylaştıracak.

Arzum Steamart Plus Fiyat: 469,90 TL

Arzum Steamart serisi akıllı ve yüksek buharlı ütü gototechno