Arzum 3 yeni ürünüyle Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’ni aldı

T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu iş birliğiyle TURQUALITY® Programı dahilinde gerçekleştirilen Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri bu yıl 7. kez sahiplerini buldu. Arzum Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri

Türkiye’nin öncü ev elektrikli ev aletleri markası Arzum, Arzum Olimpia Power, Arzum OKKA Grandio ve Arzu OKKA Beangourmet ile ödülleri topladı. Yüksek performansı, ileri teknolojisi ile evlerde değişime imza atan elektrik süpürgesi Arzum Olimpia Power ve teknolojik yeniliklerle donatılmış yeni Türk kahvesi makinesi Arzum OKKA Grandio ‘İyi Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu. Evlerde ve ofislerde en taze Türk kahvesi deneyimini yaşatan Türk kahvesi çekirdeği öğütücüsü Arzum OKKA Beangourmet ise ‘Üstün Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu.

Tasarım ve inovasyon alanında uluslararası birçok prestijli ödülün sahibi olan Arzum, yeni ödülleri ile başarısını bir kez daha kanıtladı. Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı aldıkları ödülle ilgili olarak; “Tasarım ve inovasyon bizim vazgeçilmezimiz. Yeni ödüllerimizle birlikte bu alanda son iki yılda aldığımız ödül sayısını 29’a çıkarmış olduk. Trendlerin çok hızlı değiştiği tüketim toplumunda ayırt edici unsurları yakalayabilmek ve ürünleri farklı kılabilmek oldukça zorlaştı. Bu noktada tasarımları inovatif özellikler, fonksiyonlar ve çözümler ile besleyen firmalar daha da başarılı olacaktır. Arzum olarak biz de bunu dikkate alıyor ve her yeni ürünümüzde tüketicimizin dikkatini çekecek yeniliklere odaklanıyoruz” dedi.

Arzum Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri