Büyük indirimler sunan Huunt App alışverişte eklounuz olacak!

Türkiye’nin “Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi” kullanan ilk uygulaması Huunty App, fırsat dolu indirim rotalarını karşınıza çıkarıyor. Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi Huunt App uygulaması

Büyük indirimler, avantajlı kuponlar ve renkli içerikleriyle fırsatlar dünyasını cebinize getiren Huunty App, alışverişte vazgeçilmeziniz olacak. Modadan yeme-içmeye, müzikten kitaba, kahveden seyahate ilgi alanınıza giren her konuda Huunty App, kampanyaları gözünüzün önüne kadar getiriyor.

Huunty App, IOS ve Android işletim sistemlerine sahip tüm telefon, tabletlerde 25 Temmuz 2019’dan itibaren kullanılmaya başlanabilecek.

Tutkunu olduğunuz ünlü markaların en güzel ürünlerini en uygun fiyatla Huunty App’in sizin için oluşturduğu indirim rotalarında bulabilirsiniz. Kullanıcılar, uygulamayı açtıktan sonra karşılarına çıkan harita ile çevrelerindeki indirim kuponları ve kampanya fırsatlarını sanal gerçeklikle görebiliyor.

Kullanıcı ilgisini çeken kampanya ve kupon noktasına doğru harekete geçerek, mobil kamera ile seçtiği kuponu yakalıyor. 100 metreye kadar yakında olan ve ilgi alanınıza giren fırsat kuponları, “Kupon Alarmı” özelliğiyle ağınıza takılıyor.

Kullanımı çok kolay olan Huunty App, pratik arayüzüyle favori uygulamalarınız arasında yerini alacak.

Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi Huunt App uygulaması