Rapoo ve VPRO’nun tüm ürün grupları artık Arena tarafından pazara sunulacak

Arena, markanın tüm mouse, klavye ve kulaklık modellerinin Türkiye’deki dağıtımını üstlendi. Arena Rapoo ve VPRO markalarının distribütörü oldu

“Türkiye’nin teknoloji sağlayıcısı” Arena Bilgisayar lider bilgisayar ekipmanları markalarını tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. Oyuncu ekipmanları tarafında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Rapoo ve VPRO’nun tüm ürün grupları artık Arena tarafından pazara sunulacak.

Kaliteli hizmet ve zengin ürün çeşitliliği

2002 yılında Çin’de kurulan Rapoo firması, “Bütünsel düşün, sorumlu davran, özgür ol” sloganıyla teknoloji meraklılarına kaliteli ve rahat kullanım vaadiyle ürünlerini geliştiriyor. Rapoo, VPRO markasıyla da oyunculara yönelik yenilikçi, kaliteli ve tasarımla ürünler geliştiriyor. Arena Bilgisayar Pazarlama Direktörü Deniz Aktan, VPRO ürünlerinin kaliteli ve rahat kullanılan ekipmanlar olduğunu belirterek, “Ürün çeşidi açısından da çok zengin bir marka olan VPRO’yu portföyümüze alarak hem kanalımıza hem de profesyonel oyunculara zengin ürün çeşiti sunmuş oluyoruz. Fiyat/performans açısından da çok başarılı olan bu ürünlerin kısa süre içinde Türkiye pazarında hakettiği değere ulaşıp talep edilir hale geleceğine inanıyoruz” dedi.

Arena Rapoo ve VPRO markalarının distribütörü oldu