Arçelik’ten yılbaşına özel hediye küçük ev aletleri kampanyası geliyor

Arçelik, sevdiklerini yeni yıla girerken mutlu etmek isteyenler için şık tasarımının yanı sıra kullanım kolaylığıyla öne çıkan ürünlerini sunuyor. Arçelik, Eternity serisi ve gelenekselleşen Telve Türk Kahvesi Makinesi’yle yılbaşı hediyeleri arasında fark yaratıyor. Arçelik yılbaşı özel hediye kampanyası gototechno

Arçelik’in yılbaşı hediye önerileriyle bu sene de fark yaratıyor. Yepyeni ürünlerin yanı sıra hediye tercihlerinde ilk sıralarda yer alan Mini Telve Türk Kahvesi Makinesi alternatifler arasında öne çıkıyor. Eternity serisi ise tasarımı profesyonel kullanımla bir araya getiriyor.

K 3300 Kırmızı Mini Telve Türk Kahvesi Makinesi
K3300, CookSense® teknolojisi sayesinde bol köpüğüyle gerçek Türk kahvesi lezzeti sunuyor. Paslanmaz çelik tabanlı cezvesi ile geleneksel damak zevkine uygun Türk kahvesi pişirme imkânı veren üründe, tek seferde bir fincan kahve yapılabildiği gibi, 3 kişi için de kahve hazırlanabiliyor. Taşmayı önleyen teknolojisiyle dikkat çeken üründe tek tuşla kolayca kahve yapılabiliyor. Kahveler hazır olduğunda sesli uyarı ile bildiren ürün, kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplıyor.

K 8540 R Blender
Ürünler, özel olarak geliştirilen 4 kanatlı bıçak tasarımı Vitaplus® ile vitaminleri koruyor. El Blender Seti ve Doğrayıcı da birer litre, Blender’da ise 1,5 litre kapasiteli yüksek ısıya karşı dayanıklı cam hazne bulunuyor. Blender’da yer alan aksesuarla ayran hazırlanabiliyor.

K 8560 R Mikser
Yavaş başlama özelliği sayesinde kullanım sırasında kolaylık imkanı sunan mikser, komple paslanmaz çelik çırpma ve hamur yoğurma aksesuarlarına sahip. Cam doğrayıcı aksesuarı sayesinde çok amaçlı olarak kullanılabiliyor.

K 8550 R Ekmek Kızartma Makinesi
Dijital sıcaklık kontrolü olan üründe çörekleri ısıtmak için özel bir raf bulunuyor. Ürün, paslanmaz çelik gövdesiyle mutfaklara şık bir hava getiriyor.

K 8580 R Filtre Kahve Makinesi
Ürünün, zaman ayarlama fonksiyonu sayesinde istenen zamanda kahve hazır olurken, aroma fonskiyonu sayesinde farklı yoğunluklarda kahve seçeneği sunabiliyor. LED kontrol paneli ve paslanmaz çelik gövdesiyle mutfakların şıklığını tamamlayan ürün, 10 fincanlık karaf kapasitesine sahip.

Arçelik yılbaşı özel hediye kampanyası gototechno