Arçelik Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge kaç paraya satılıyor?

Arçelik Kablosuz Şarjlı Süpürge fiyatı.
Arçelik Kablosuz Şarjlı Süpürge fiyatı.

Arçelik Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge kaç paraya satılıyor? Arçelik Kablosuz Şarjlı Süpürge fiyatı.

Instagram Hesabımız

Arçelik Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürgenin detayları açıklandı. Özelliklerinin yanı sıra aldığı ödüllerle de adından söz ettiren Arçelik Imperium Go, tasarım dünyasının en önemli yarışmalarından biri olan ve otoritelerce kabul edilen bir kalite onayı olma özelliği taşıyan Red Dot Ödülleri ve tasarım alanında dünyanın en saygın ve bağımsız ödül organizasyonlarından biri olan IF Design’da aldığı ödülle başarısını taçlandırdı.
165W emiş gücü ile evin ana süpürgesi kadar güçlü, katlanabilen borusu sayesinde yatak ve koltuk altı gibi ulaşılması zor yüzeylere eğilmeden kolay erişim sağlayan Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge etkili bir temizlik imkanı sunuyor.
450 W güçle çalışan ve fırçasız motor teknolojisi (BLDC) yüksek performans sağlayan Arçelik Imperium Go, fırçasında bulunan LED ışığı sayesinde gözden kaçan veya görülmeyen kirlerin detaylı bir şekilde temizlenmesine olanak tanıyor. 28.8V Li-ion pili ile uzun pil ömrüne sahip olan Arçelik Imperium Go, kullanıcı dostu manyetik özellikli mobil şarj istasyonu ile evin her köşesine taşınabiliyor. TrayClean® özelliği ile tek elle toz haznesini kolayca boşaltma imkanı sağlayan Arçelik Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge, kendi kendine dik durabilen tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Arçelik Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge 2.999 TL’ye satılıyor.

Türkiye’de kripto parayla lüks otomobil satışı başladı!

GoToTechno Dergisi’nin Nisan 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri gazeteci ve yönetici olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Nisan 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 27. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 27. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Nisan 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Arçelik Kablosuz Şarjlı Süpürge fiyatı.

Arçelik Kablosuz Şarjlı Süpürge fiyatı.

Arçelik internet sitesinde kablosuz süpürgenin fiyatı 2999 TL olarak açıklanıyor.