Covid 19 döneminde araçtan inmeden online akaryakıt ödeme kolaylığı Opet’te başladı! Tüm banka kartları ile ödeme yapılıyor!

Araçtan inmeden benzin ödemesi Opet.
Araçtan inmeden benzin ödemesi Opet.

Araçtan inmeden benzin ödemesi Opet, Arabadan inmeden benzin ödemesi Opet, Otomobilden inmeden benzin ödemesi, Covid 19 Opet iş bankası.

Pandemi döneminde araçtan inmeden online akaryakıt ödeme kolaylığı Opet’te başladı! Tüm banka kartları ile pandemi döneminde araçtan inmeden akaryakıt ödemesi yapılacak. Araçtan inmeden benzin ödemesi Opet. Arabadan inmeden benzin ödemesi Opet.

Instagram Hesabımız

Türkiye İş Bankası ve Opet işbirliği ile Maximum Mobil uygulaması içerisinde sunulan araçtan inmeden, temassız akaryakıt satın alma deneyimi artık Opet istasyonlarında da geçerli olacak.  İş Bankası ve Türkiye’deki tüm diğer banka kart sahiplerinin de kullanabildiği Maximum Mobil ekosistemi içerisindeki bu yeni işbirliği neler getiriyor. Opet istasyonlarında araçlarından inmeden hızlı, temassız ve sağlıklı bir şekilde akaryakıt alımı yapabiliyor. Üstelik kullanıcılar bu özelliği sadece İş Bankası kartları ile değil, uygulamaya kaydettikleri diğer tüm banka kartları ile de kullanabiliyor.

İş Bankası ve Opet bu işbirliğinin başlamasına özel olarak bir de MaxiPuan kampanyası düzenliyor. 30 Eylül 2020’ye kadar Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak Maximum anlaşmalı Opet ve Sunpet istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da oto gaz alışverişine, Maximum anlaşmalı Opet istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan, alışverişlerinden en az birinin Maximum Mobil Opet Araçta Öde ile yapılması halinde ise toplam 50 TL MaxiPuan veriliyor.

Oyak Renault ve Renault Mais En Temiz Araçları Üretmek için hackathon yarışması başlattı! Nasıl Başvurulacak?

Covid 19 döneminde İş Bankası ve Opet’ten araçtan inmeden ödeme.

Sosyal mesafenin ve temassız ödemelerin önem kazandığı günümüzde kullanıcılarına ekosistem bakış açısıyla mobilden uçtan uca satın alma deneyimi sunan mobil ödeme platformu Maximum Mobil, sadece İş Bankası kartlarının değil, uygulamaya kaydedilen Türkiye’deki diğer tüm banka kartlarının da kullanılabildiği bir uygulama. Ekosistem partnerleriyle; araçtan inmeden akaryakıt alımından Yemeksepeti’nden online yemek siparişine, İstanbulkart yüklemesinden Cinemaximum bilet alımına, dijital platformlar için film, müzik, oyun kodu alımından uçak bileti alımına, sigorta işlemlerine kadar birçok işlem Maximum Mobil üzerinden anında hızlı ve kolaylıkla yapılabiliyor.

realme Fan Festivali’nin indirimli ürünleri 28 Ağustos’ta satışa sunulacak! realme yüzde 50 indirim yapacak!

Araçtan inmeden benzin ödemesi Opet.