Kia’dan mayıs ayına özel fırsatlar geldi! İşte Kia Türkiye’nin açıkladığı kampanya!

Araba Kampanyaları Mayıs 2022.
Araba Kampanyaları Mayıs 2022.

Kia’dan mayıs ayına özel fırsatlar geldi! İşte Kia Türkiye’nin açıkladığı kampanya! Araba Kampanyaları Mayıs 2022.

Instagram Hesabımız

Kia, mayıs ayına özel fırsatlar sunuyor. Kia, kampanyalar çerçevesinde Stonic, Rio, XCeed, Ceed HB, Ceed SW, Sportage, Picanto ve Bongo modellilerinde avantajlar sunuluyor.

Mayıs ayına özel avantajlı faiz oranları 

Yüksek bagaj kapasitesi, modern ve yenilikçi çizgileriyle dikkat çeken Rio ile rekabetçi yakıt tüketimiyle C hatchback segmentinin güçlü modelleri arasında yer alan Ceed HB ve Ceed SW 200 bin TL’ye 12 ay yüzde 1,49 faiz fırsatıyla meraklılarıyla buluşuyor.   

Sportifliğiyle yollarda keyif dolu anlar yaşatan Picanto ve yüksek yük kapasitesi, güçlü motor seçeneği ve aerodinamik yapısıyla KOBİ’lerin vazgeçilmez tercihi Bongo ise 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 1,49 faiz ile sunuluyor.

Peugeot 3008’in zamlı fiyat listesi açıklandı! Nisan ayında kaç paraydı? Bugün kaç para?

SUV severler için fırsatlar devam ediyor

Beşinci nesliyle yeniden C SUV segmentine iddialı bir giriş yapan Sportage, etkileyici tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çeken XCeed ve B SUV sınıfında dinamik ve ödüllü tasarımıyla farklılaşan Stonic 200 bin TL’ye 12 ay yüzde 1,49 faiz fırsatı ile Kia sahibi olmak isteyenleri shoowroomlarda bekliyor.

GoToTechno Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Araba Kampanyaları Mayıs 2022.

Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ve App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Araba Kampanyaları Mayıs 2022.

Araba Kampanyaları Mayıs 2022.

Artık engelli raporuyla otomatik şanzımanlı Yaris satın alınmıyor! İşte Yaris fiyat listesi!