Apple Ipad Pro Türkiye’de sadece n11.com’da 5,899 TL’den başlayan fiyatlarla

Teknoloji devi Apple’ın en yeni ürünü Ipad Pro, Türkiye’de online platformda ilk kez n11.com’da satışa sunuluyor. 1 TB’a kadar çıkan depolama alanıyla gelen yeni Apple Ipad Pro, Türkiye’de sadece n11.com’da 5,899 TL’den başlayan fiyatlarla teknoloji meraklılarıyla buluşuyor. Apple’ın en yeni ürünü Ipad Pro Türkiye’de ilk kez n11.com’da

Tümüyle yepyeni bir ekrana sahip olan Ipad Pro, Liquid Retina ekranı ile yüksek renk doğruluğu sağlıyor. Bunun yanında, cihaz sadece Ipad Pro’ya özel Promotion teknolojisi ile yüksek performans ve hız sunuyor. IPS teknolojisine sahip yeni Ipad Pro, şimdiye kadarki en ince Ipad olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

12 megapiksel kamera, ƒ/1.8 diyafram ve dört LED’li True Tone Flash özellikleri taşıyan yeni Ipad Pro, 468 gram hafifliği ile kullanım kolaylığı ve ayrıca 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. Klavye ile de kullanılabilen Ipad Pro, Face ID özelliği ile tablet güvenliğini bir üst seviyeye taşıyor. 11 inç Ipad Pro 5,899 TL’den, 12,9 inç Ipad Pro ise 7,399’ TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de online satışta ilk kez n11.com’da teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor.

Apple’ın en yeni ürünü Ipad Pro Türkiye’de ilk kez n11.com’da