Anneler Günü’nde sizden uzakta olan anneniz aslında bir OPPO kadar size yakın!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da mayıs ayının ikinci pazar günü kutlayacağımız Anneler Günü, bu sene çok daha farklı geçecek. Evlerde kaldığımız ve sokağa çıkmamızın yasak olduğu bu özel günde annelerimizi ziyaret edemeyecek, onlarla hasret gideremeyeceğiz. OPPO, her zaman olduğu gibi bu en özel günde de sizin ve annenizin yanında olmaya devam ediyor. Annelerinizle uzun süren görüntülü görüşmeler yapabilmek ve yanınızdaymış gibi hissetmek için onlara akıllı telefon hediye alabilirsiniz. Anneler Günü Oppo Türkiye akıllı cep telefonu Reno3 ve Reno3 Pro

Ön kamerası en güçlü telefon
OPPO’nun kısa bir süre önce tanıtımını gerçekleştirdiği Reno3 ve Reno3 Pro modelleri, üstün kamera özellikleriyle fark yaratıyor. AMOLED ekranda dünyanın ilk 44 MP ön kamerasına sahip olan Reno3 ile anneleriniz ile yapacağınız görüntülü görüşmeler netlikten ödün vermiyor. 48 MP arka dörtlü kamera tasarımına sahip her iki model, annelerinizin koleksiyon değeri taşıyan fotoğraflar çekmesini sağlayacak.

Kuzey Işıkları ve Karbon Siyahı olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle gelen modellerde Reno3’ün tavsiye edilen satış fiyatı 3.999 TL ve Reno3 Pro’nun tavsiye edilen satış fiyatı 6.599 TL.

Lansmana özel fiyatı kaçırmayın
OPPO’nun yakın zamanda tanıttığı Find X2 modelinde üçlü kamera kombinasyonu yer alıyor. 48MP geniş açılı lens + 12MP ultra geniş açılı lens + 13MP telefoto lens ile donatılan Find X2’de, 5x hibrit zoom özelliği bulunuyor. 4200mAh pil bulunan model, cep telefonu endüstrisindeki en hızlı ve en güvenli şarj teknolojisine sahip. Annenize hem üstün görüntü kalitesi hem de uzun süreli pil ömrüne sahip bir telefon almak isterseniz Find X2’yi tercih edebilirsiniz.

Find X2’nin tavsiye edilen internet satış fiyatı lansmana özel olarak 9.999 TL.

Kesintisiz deneyim
OPPO A9 2020, yaratıcılığın sınırlarını zorlayan çok amaçlı 48 MP Dört Kamerası ve daha uzun süreli kullanım sağlayan 5.000 mAh’lık Ultra Bataryası ile annenize keyifli ve uzun pil ömürlü bir deneyim yaşatacak.
OPPO A9 2020’nin Anneler Günü’ne özel tavsiye edilen satış fiyatı 2.199 TL.

Anneler Günü Oppo Türkiye akıllı cep telefonu Reno3 ve Reno3 Pro