Anker Dünyanın İlk Çift Türbinli Robot Süpürgesi’ni Türkiye’ye Getiriyor!

Anker Robot Süpürge Hybrid.
Anker Robot Süpürge Hybrid.

Anker Dünyanın İlk Çift Türbinli Robot Süpürgesi’ni Türkiye’ye Getiriyor! Anker Robot Süpürge Hybrid.

Instagram Hesabımız

Akıllı yaşam teknolojilerine öncü yaklaşımlar geliştiren Anker, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Sunduğu akıllı çözümlerle hayatı kolaylaştıran Anker, pandemiyle birlikte popülaritesi artan robot süpürge ailesine bir yenisini daha ekliyor. En son teknolojilerden ve trendlerden yararlanarak geliştirdiği, dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi olan Eufy RoboVac X8 Hybrid çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

Audi A3 Sedan fiyat listesi nasıl? Kasım ayında A3 Sedan kaç para?

Geliştirdiği son teknoloji ürünlerle kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Anker, pandemiyle birlikte hızlı bir dönüşüme giren alışveriş alışkanlıklarını dikkate alıyor. Pandemiyle birlikte hayatı kolaylaştıran, inovatif teknolojiler sunan ve birden fazla işlevi olan ürünleri tercih eden kullanıcılar, satın aldıkları ürünlerde farklı beklentiler içerisine giriyor. Temizlik ve hijyen teknolojilerinin de hâlâ popülerliğini koruduğu bugünlerde, robot süpürge alanında da beklentiler yükselmiş durumda. Bu durumun bilincinde olan Anker de en son teknoloji ve trendlerden yararlanarak yeni bir robot süpürgeyi piyasaya sunmanın hazırlıklarını yapıyor. Dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi olan Robovac X8 Hybrid, hem süpürme hem de paspaslama özellikleriyle ve yeni teknolojik donanımıyla Türkiye’de kullanıcılarla buluşmak için geri sayıma başladı bile.

Kaspersky işletmelerin kimlik avından nasıl korunacağının detaylarını açıkladı!

GoToTechno Kasım 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 34. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 34. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Kasım 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Anker Robot Süpürge Hybrid.