Nokia 2.2 Turkcell Fırsat Garajında 91 TL’lik aylık taksitle tüketiciyle buluşuyor

Android Pie işletim sistemine sahip Nokia 2.2, peşin fiyatına 12 taksitle ayda yalnızca 91 TL’ye Turkcell Fırsat Garajı kampanyasıyla tüketicilerle buluşuyor. Android Pie işletim sistemi Nokia 2 2 Turkcell Fırsat Garajı

Nokia telefonlarının evi HMD Global’in Android Pie işletim sistemine sahip akıllı cihazı Nokia 2.2, Turkcell Fırsat Garajında avantajlı taksit seçenekleriyle tüketicilerini bekliyor. Kampanya kapsamında Nokia tutkunları ayda yalnızca 91 TL ödeyerek en güncel Android deneyimi sunan cihaza sahip olabilecek.

Türkiye’deki ürün portföyünü genişletmeye devam eden HMD Global, erişilebilir fiyatlarla en güncel Android deneyimini kullanıcılarla bir araya getiriyor. Peşin fiyatı 1099 TL olan cihaz, tüm Nokia akıllı telefonlarda olduğu gibi uzun süre yeni kalmaya devam edecek. Çok yönlü yapay zekâ ile desteklenen az ışıkta görüntüleme ve tek düğmeye basılarak ulaşılabilen Google Asistan özelliklerini sunan Nokia 2.2, sade tasarımı ve 5,7 inçlik modern ekranıyla kullanıcılara konforlu ve şık bir akıllı telefon deneyimi yaşatıyor.

Nokia 2.2 ile gün geçtikçe daha iyi hisset
Nokia akıllı telefon portföyünün en güncel Android ve Google deneyimini sunma geçmişine uygun olarak Nokia 2.2, Android Q’ya hazır. Nokia telefon, cihaz kullanımını izlemenize ve dikkat dağıtan tüm görsel öğeleri kapatmanıza yardımcı olarak istediğiniz zaman telefondan uzaklaşmanıza olanak veriyor. Slices ve Uygulama Eylemleri gibi diğer özellikler ise bir sonraki işlemi öngörerek yapılacak işi hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamaya yardımcı olan uygulama entegrasyonu ve kısayollar sunuyor. Üstelik Akıllı Pil özelliği sık kullanılmayan uygulamaların pil kullanımını sınırlıyor.

Nokia 2.2, Android One ailesindeki kapsamlı Nokia akıllı telefon grubuna katılarak Android yenilikleri ve yazılım deneyimlerinin en yeni sürümünü sunuyor.

Android Pie işletim sistemi Nokia 2 2 Turkcell Fırsat Garajı