Nokia “en iyi akıllı iş telefonları” yelpazesini sundu

Android Enterprise Recommended programında, tüm markalardan daha fazla sayıda 14 Nokia akıllı telefon yer alıyor. Android Enterprise Recommended Nokia HMD Global

Nokia telefonların evi HMD Global, portföyüne üç yeni cihazın eklenmesiyle birlikte, en geniş ve kapsamlı Android™ işletim sistemli “en iyi akıllı iş telefonları” yelpazesini sunduğunu duyurdu. Nokia 9 PureView, Nokia 4.2 ve Nokia 3.2 (3/32GB) modelleri, çeşitli iş gereksinimlerini karşılayacak şekilde, her gün daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunan Android Enterprise Recommended programının parçası olarak doğrulanan 11 diğer Nokia akıllı telefona katılıyor.

Android Enterprise Recommended programı, kurumsal kullanıcılara, program kapsamında onaylanan akıllı telefonların, tarafsız iş standartlarını karşıladıklarının Google tarafından doğrulandığı garantisini veriyor. Buna donanım, yazılım, şirket BT sistemlerinde dağıtım, güvenlik güncellemeleri ve kullanıcı deneyimiyle ilişkili bir dizi üst düzey teknik özellik dahil. Program çeşitli kurumsal kullanım örneklerinde güçlü bir kullanıcı deneyimi için temel bir ölçüt belirler ve şirketlerin akıllı telefon seçimlerinde daha kolay ve akıllı tercihler yapmalarını sağlıyor.

HMD Global tarafından yürütülen pazar araştırmasına göre, görüşülen kuruluşların %98’i, Android Enterprise Recommended programının cihaz tercihlerini etkilediğini ve yüzde 50’sinden fazlası da sadece Android Enterprise Recommended akıllı telefonları seçtiklerini söylüyorlar.

Android Enterprise Recommended Nokia HMD Global