reeder M8 Go ”Keyifli Garanti” kapsamında Vatan Bilgisayar’da!

Türkiye’nin Android 8.1 Go işletim sistemli ilk tableti reeder M8 Go, Şubat ayı sonuna kadar Vatan Bilgisayar mağazalarında “Keyifli Garanti” ile satışta. “Keyifli Garanti” ile 2 yıl olan garanti ömrü 1 yıl daha uzatılırken; ilk yıl içerisindeki kırılma, sıvı teması, çalınma, tozlanma gibi müşteri kaynaklı hatalara güvence sağlanıyor. Android 8 Go işletim sistemli tablet M8 Go Vatan Bilgisayar

“Keyifli Garanti”, alınan cihazlara ek ödenen ücret karşılığında garanti süresinin 1 yıl daha uzatılmasını sağlıyor. Hızlı servis süreçlerine ek olarak, ilk bir yıl içerisinde müşteri kaynaklı kırılma, sıvı teması, çalınma gibi durumlara güvence sağlanıyor.

Bahara “Keyifli” Hazırlık
reeder m8 Go tabletini alanlara özel 29,90 TL karşılığında 2 yıl olan garanti süresi 1 yıl daha uzatılıyor. Bu hizmet kapsamında ilk yıl müşteri kaynaklı hatalara güvence sağlanırken, toplam 3 yıl boyunca da donanımsal ve yazılımsal tüm desteklere garanti kapsamında hizmet veriliyor. Şubat ayına kadar satın alınan m8 Go tabletleri için geçerli olan kampanya Vatan Bilgisayar mağazalarında.

M8 Go fırsatlarla geliyor
Türkiye’nin en çok satan tablet modeli olan M7 Go’nun yenilenmiş sürümü olan M8 Go’da uygun fiyat performansı ile yüksek donanım performansı bir arada. MS Go, 4K medya oynatma desteği, daha yüksek performans ve uygulamaların daha az yer kaplamasını sağlayan Android 8.0 Go işletim sistemi, 3500 mAh kapasiteli yüksek pil performansı, güçlü işlemcisi ve 8 inç ekranı ile beklentilerin üzerine çıkıyor. Şık tasarımının yanı sıra, güçlendirilen ve kapasitesi artırılarak 3500 mAh gücüne çıkarılan pili ile uzun saatler boyuncu kullanım sunuyor.

Android 8 Go işletim sistemli tablet M8 Go Vatan Bilgisayar