Anadolu Hayat Emeklilik internet sitesini yeniledi

Anadolu Hayat Emeklilik, sade ve kullanıcı dostu yeni tasarımıyla müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için internet sitesini yeniledi. Müşteri deneyimini iyileştiren teknoloji yatırımlarıyla Anadolu Hayat Emeklilik, müşterilerine geleceklerini rahatça planlama imkanı sunuyor. Anadolu Hayat Emeklilik,değişen kullanıcı alışkanlıkları ve tasarım trendleri doğrultusunda kurumsal internet sitesi www.anadoluhayat.com.tr ‘yi yeniledi. Anadolu Hayat Emeklilik internet sitesini geliştirdi.

Kullanıcı dostu tasarımı ve sade içerikleriyle dikkat çeken yeni internet sitesinde kullanıcılar Bireysel Emeklilik, Otomatik Katılım, Hayat Sigortaları ve diğer sigorta ürünleriyle ilgili aradıkları tüm bilgilere kolayca ulaşabiliyorlar. Gelecek Planlama Araçları ile kendileri ve aileleri için en uygun ürünleri bulabiliyor,risk profillerin belirleyerek birikimlerini en doğru fonlarda değerlendirebiliyor,tahmini emeklilik birikimlerini ve maaşlarını hesaplayabiliyorlar. “Sıkça Sorulan Sorular”, “AHE Sözlük”, “Soru-Cevap Videoları” gibi bölümlerde ise sade anlatım diliyle, merak edilen tüm konularda kolayca bilgi edinebiliyorlar.

Konuyla ilgili açıklama yapan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Tuna Uğun: “Yıllar önce ‘dijital dönüşüm’ stratejisi ile başladığımız süreçte; mevcut ana sistemimiz, bu sistem etrafında gelişmiş ve yerleşmiş iş yapma kültürümüz, müşteriye hizmet süreçlerimiz, teknolojik altyapımız gibi pek çok konuda, bugün sektörümüzde öncü olarak nitelendirebileceğimiz bir noktadayız. Kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Müşteriye dokunduğumuz her noktada teknolojiyi de kullanarak müşteri deneyimini en iyi noktaya getirmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Anadolu Hayat Emeklilik internet sitesini geliştirdi