AMD Türkiye 50. yılına özel kampanyalar ve hediyeler veriyor

50. yıl dönümünü kutlayan AMD, yaptığı açıklamayla birlikte bu kutlamaya özel hediye ve ürünlerini meraklılara duyurdu. Bu özel ürün ve hediyeler, özellikle oyunseverler ve AMD hayranları için hazırlandı. AMD Türkiye özel kampanyalar ve hediyeler gototechno

Konu hakkında açıklama yapan AMD Baş Pazarlama Müdürü John Taylor, şunları söyledi: “Yarım yüzyıldan bu yana AMD, yüz milyonlarca insan için yeni deneyimler yaratma hedefiyle, yüksek performanslı bilgi-işlemde mümkün olanın sınırlarını zorladı. Bu günü, aynı ruhla bir 50 yıl daha ve ötesine gitmemiz için ilham kaynağımız olan hayranlarımızla kutluyoruz.”

AMD Türkiye de firmanın 50. yılı şerefine özel kampanyalar ve oyun paketleri sunuyor.

AMD50 Oyun Paketi: Seçili AMD Ryzen işlemciler ve AMD Radeon grafik kartlarını, belirli satış noktalarından satın alanlar, World War Z oyununun PC sürümü ile Tom Clancy’s The Division® 2 Gold Edition oyununun PC sürümüne ücretsiz olarak sahip olacaklar. Tom Clancy’s The Division® 2 Gold Edition içerisinde tüm Year 1 bölümlerine 1 hafta erken erişim sunan Year 1 Sezon Paketi, sekiz adet gizli görev ve görev ödülü (sırt çantası ödülleri), üç özelleştirmeyi anında açma, bir “Agent Ward” kıyafeti, gözcü hareketi, ek ödül avcısı ve projelerin yanı sıra AMD50 özel oyun içi kol bandını da barındırıyor.

Özel AMD50 hediyeleri: AMD Ryzen işlemci ve AMD Radeon grafik kartlarıyla güçlendirilmiş seçili sistemleri satın alanlara da özel AMD50 tişörtü ve sistemlerini diğerlerinden ayıracak özel bir 50. Yıl çıkartması sunulacak. Ayrıca bu sistemleri satın alanlar, AMD50 Oyun Paketi’ne de sahip olacaklar.

AMD50 Oyun Paketi kampanyası 29 Nisan – 8 Haziran tarihleri arasında devam edecek. Katılımcı satış noktaları tarafından sağlanan oyun kodları ise 8 Temmuz’a kadar kullanılabilecek.

AMD Türkiye özel kampanyalar ve hediyeler gototechno