Görüntü ve işlem performansıyla da iddialı Acer Swift 3 3.199 TL’den başlayan fiyatlarla satışta!

Sürekli hareket halinde olan kullanıcıların bir dizüstü bilgisayarda aradığı en kritik özelliklerin başında kolay taşınabilirlik geliyor. Üstelik de uygun fiyatlı oluşu sayesinde alışveriş yapmak için indirim dönemlerini beklemeye gerek kalmıyor! AMD Ryzen işlemcili Acer Swift 3 IPS panel gototechno

İnce çerçeveleri ve ekran gövde oranı sayesinde kullanıcılara daha fazla içerik görüntüleyebilme imkanı sunan Acer Swift 3, 14 inçlik Full HD (1920 x 1080 piksel) ekranıyla göz dolduruyor. Capcanlı renk üretimini mümkün kılan IPS panel, kullanıcılara ister multimedya içerikleri görüntülerken isterse de günlük görevler üzerinde çalışırken, her an en canlı ve en net görüntüleri sunuyor. Performans ve kolay taşınabilirliği estetik ve son derece yalın bir gövde tasarımında bir araya getirmeyi başaran Acer Swift 3’ün kalite ve şıklığı temsil eden alüminyum kasası, metalik gri ve mavi renk seçenekleriyle geliyor.

Şık tasarım, kolay taşınabilirlik ve güçlü performans bir arada

Ultra-ince gövdesine sığdırdığı sıra dışı tasarım özellikleriyle gelen Acer Swift 3 sadece 1,5 kg ağırlığında ve üç farklı konfigürasyona sahip. AMD Ryzen 3 ve Ryzen 5 işlemcili, harici ve dahili ekran kartı alternatifleri olan modeller (SF314-41 ve SF314-41G), 8 GB’a kadar RAM ve 256 GB’a kadar SSD ile geliyor. Swift 3’ün SSD depolama özelliği ve en yeni nesil AMD Ryzen işlemcileri, oyun oynarken veya fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarını kullanırken dahi hızlı ve verimli çalışmaya imkan tanıyor. SSD’li konfigürasyon dosyaların açılma, yazılımların yüklenme sürelerini hızlandırıyor.

Kim bekler indirimi!

Rekabetçi fiyat etiketiyle kendi segmentinde en uygun fiyatlı modellerden biri olarak öne çıkan 14 inç ekranlı Acer Swift 3, özel indirim günlerini ya da kampanya haftalarını beklemeden de ultra şık tasarıma sahip, kolay taşınabilen ve yüksek performans sunan bir dizüstü bilgisayar alınabileceğinin kanıtı niteliğinde. 3.199 TL’den başlayan fiyatlarla satışta olan Swift 3, eşsiz fiyat – performans oranıyla mükemmel bir denge sunuyor.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

AMD Ryzen işlemcili Acer Swift 3 IPS panel gototechno