Amazon.com.tr, Sağlık, Bakım, Temizlik & Kişisel Bakım ve Kozmetik kategorilerini hizmete sundu

Bugünden itibaren tüketiciler tuvalet kâğıdı, deterjan, kâğıt havlu, şampuan gibi kişisel bakım ürünlerinden temizlik, ev bakım, kozmetik ve güzellik kategorilerinden binlerce ürüne Amazon.com.tr güvencesiyle ulaşabilecek. Amazoncomtr Sağlık Bakım Temizlik Kişisel Bakım ve Kozmetik

Bugünden itibaren tüketiciler tuvalet kâğıdı, deterjan, kâğıt havlu, şampuan gibi temizlik ve ev bakım ürünlerinden kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine kadar binlerce farklı ürün seçeneğine Sağlık, Bakım, Temizlik & Kişisel Bakım ve Kozmetik kategorileri aracılığıyla ulaşabilecekler. Hızlı teslimat seçeneği ile tüketicilerin beğenisine sunulan ürünlerin tüm depolama ve teslimat süreçleri A’da Z’ye Amazon güvencesiyle gerçekleştirilecek.

Amazon.com.tr Ülke Müdürü Richard Marriott, konuyla ilgili, “Tüketicilerimizin anlık ihtiyaç duyduğu ürünlere öncelik verebilmek adına yakın zamanda lojistik, tedarik zinciri, satın alım ve üçüncü parti süreçlerimizde değişiklikler yaptık. Bu çalışmalarımız doğrultusunda, ürün yelpazemizi öncelikli ürün kategorilerinde genişletiyoruz. Amacımız olabildiğince fazla sayıda tüketiciye gerek duydukları ürünleri mümkün olan en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırarak destek sağlamak. Geniş ürün yelpazemiz, uygun fiyatlarımız ve hızlı teslimat sistemlerimizle müşterilerimizi karşılamaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

Amazoncomtr Sağlık Bakım Temizlik Kişisel Bakım ve Kozmetik