Bu kulaklık orman ve dere sesleriyle uyumayı kolaylaştırıyor! Uyuduğunuz anda müzik yayınını kesiyor!

Amazfit ZenBuds fiyatı.
Amazfit ZenBuds fiyatı.

Bu kulaklık uyuyabilmeniz için orman seslerini kullanıyor! Uyuduğunuz anda müzik yayınını kapatıyor! Akıllı Uyku Kulaklığı Amazfit ZenBuds, Amazfit ZenBuds kulaklık, Red Dot Amazfit ZenBuds, Amazfit ZenBuds fiyatı, Amazfit ZenBuds kaç para?

Instagram Hesabımız

Uyku ve rahatlama yardımcı olmak için Amazfit ZenBuds, ideal akustiği garanti eden Knowles Balanced Armature ile donatılmış. Amazfit ZenBuds, rahatsızlık veren sesleri ortadan kaldırmaya yardımcı olan yatıştırıcı bir ses perdesi oluşturmak için uykuyu tetikleyen seslerden oluşan bir ses kütüphanesini kullanıyor.

Sakince akan derelerden dingin ormanlara özel olarak hazırlanmış sesler, uyku döngüsünü tetikliyor ve kolayca uykuya dalmanızı sağlıyor. Amazfit ZenBuds akıllı oynatma özelliği sayesinde uykuya daldığınızı anlayarak rahatlatıcı sesleri çalmayı otomatik olarak durdurabiliyor.
Amazfit ZenBuds, uyku pozisyonlarınızı, kalp atış hızınızı ve uyku kalitenizi kaydedebilen uyku izleme özelliğiyle geliyor. Ayrıca rahat nefes almanızı sağlayacak nefes egzersizi özelliğine sahip olan Amazfit ZenBuds, yoğun bir günün ardından sakinleşmenize ve zihninizi rahatlatmanıza yardımcı oluyor.

Çok fazla kullanmaya başlasak bile online alışverişi korkarak yapıyoruz!

Her biri sadece 1,78gr ağırlığında olan Amazfit ZenBuds, şişme hissi yaratmadan kulağa güvenle oturması için kapsamlı bir şekilde test edilmiş. Her kulaklık, hareket ettikçe oluşabilecek kaymaları önleyecek şekilde dış kulağa sıkıca tutturuluyor. Cilt dostu silikon kulaklık uçları, elastik ve gerilebilir dokusuyla rahat kullanım sağlıyor. Bu sayede Amazfit ZenBuds, gece boyunca kulaklarda baskı ve rahatsızlığa neden olmuyor.
Dört farklı boyutta kulak ucuyla gelen Amazfit ZenBuds, farklı kulaklar için en doğru uyumu bulmanıza yardımcı oluyor. Amazfit ZenBuds, tek şarjda 12 saate kadar dayanan pil ömrüyle tüm beklentilerinizi karşılayan kesintisiz bir dinleme deneyimi sunuyor deniliyor.

Amazfit ZenBuds fiyatı.

Red Dot ödüllü yeni akıllı uyku kulaklıkları KDV dahil 1099 TL üzerinden Hepsiburada.com üzerinden satışa sunuldu.

Aile içi şiddet için kullanılan gizli takip yazılımları 2020’de toplam 53.870 mobil kullanıcıyı etkiledi!

GoToTechno Mart 2021 Sayısı Nerelerden Okunur? 26. Sayı işte buralarda var!

GoToTechno Mart 2021 Sayısını Nerelerden Okurum? Teknoloji dergileri Mart 2021.

GoToTechno Dergisi 26. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 26. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına devam ediyor. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek dergiyi okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Mart 2021 sayısı ayrıca Araba Habercisi Dergisi ile birlikte Dijital basın dergilikte.