Retro Dijital Akıllı Saat Amazfit Neo 349 TL’ye satışa sunuldu!

Amazfit Neo akıllı saat fiyatı
Amazfit Neo akıllı saat fiyatı

Retro Dijital Akıllı Saat Amazfit Neo 349 TL’ye satışa sunuldu! Amazfit Neo akıllı saat fiyatı.

Instagram Hesabımız

Yuvarlatılmış dört köşeli ekran ve dört adet fiziksel işlev düğmesi, Amazfit Neo’nun klasik tarzıyla öne çıkmasını sağlıyor. Hem kendi stillerini tamamlayacak, hem sağlık ve zindelik bilgileri sağlayacak uygun bir akıllı saat arayışında olanlar için ideal olan Amazfit Neo, siyah, yeşil ve kırmızı olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunuluyor.
Dayanıklı plastik gövdesi ve PUR kayışıyla sadece 32 gram ağırlığındaki Amazfit Neo, her zaman açık ekranında zamanı ve adım sayısını gösteren 1,2 inç büyük STN ekrana sahip. Yüksek oranda güç tasarrufu sağlayan bu ekran netliğiyle ve parlak ışık altında bile okunması kolay oluşuyla öne çıkıyor. “Uyandırmak için kaldır” özelliği kullanıcıların saati okurken ekranı hızlı ve doğal bir şekilde etkinleştirmesine olanak tanıyor.
Amazfit Neo, akıllı telefonunuzdaki bir dizi popüler uygulamadan gelen kısa mesajlarla, e-postalarla ve bildirimlerle senkronize olabiliyor ve buradan gelen bilgileri bileğinizde görüntüleyebiliyor.

Teknolojik yenilikleri bünyesinde bulunduran Amazfit Neo, 28 günlük etkileyici bir pil ömrüne ve kesintisiz aktif yaşam tarzını sürdürmenizi sağlayan güç yönetimi yeteneklerine sahip. Amazfit Neo, tipik günlük kullanım seviyelerinde tek bir tam şarjla dört haftaya kadar, güç tasarrufu modunda 37 güne kadar çalışabiliyor.
Herhangi bir aktivite için vazgeçilmez bir arkadaş olan Amazfit Neo, kullanıcıların dünyalarını şık bir şekilde keşfetmelerini, formda, sağlıklı ve canlı kalmalarını sağlayan uygun fiyatlı bir akıllı saat seçeneği sunuyor.
Amazfit Neo KDV dahil 349,00 TL’ye Hepsiburada.com başta olmak üzere çok sayıda online satış platformundan temin edilebiliyor.

OPPO Reno5 Türkiye’de 4.999 TL etiketle satışa sunuldu!

Amazfit Neo akıllı saat fiyatı.