Alman Teknolojisi PEAQ televizyonlar uygun fiyatlarla MediaMarkt’ta!

MediaMarkt, en yeni teknolojileri en iyi fiyatlarla tüketicilere sunmaya devam ediyor. Teknolojiseverler, Alman teknolojisi markası PEAQ televizyonlara, Türkiye’de sadece MediaMarkt mağazalarından uygun fiyatlarla ulaşılabiliyor. Alman Teknolojisi PEAQ televizyon MediaMarkt Türkiye

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 4 farklı modeldeki PEAQ marka televizyonları uygun fiyatlarla tüketicilere sunuyor. Ulaşılabilir fiyatlı ve indirimli PEAQ akıllı televizyonlar, LED televizyonlarla aynı fiyattan satışa sunulurken; 32 inç LED TV ve 32 inç akıllı LED TV 1.199 TL’den, 40 inç uydu alıcılı Full HD LED TV 1699 TL’den, 49 inçlik akıllı televizyon modeli 2.199 TL’den satışa sunuluyor.

PEAQ marka ürünlerde uygun fiyatlarla satışta Türkiye’de sadece MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de satışa sunulan Alman teknoloji markası PEAQ’ın ulaşılabilir fiyatlı televizyon modelleri yanı sıra; laptop, radyo, Hİ-Fİ sistem, SSD kart ve kablosuz hoparlör modelleri de bulunuyor. Hİ-Fİ ses sistemi 1.499 TL, 128 GB SSD kart 999 TL, kablosuz hoparlör 599 TL ve taşınabilir radyolar 799 TL’den başlayan fiyatlarla teknolojiseverlerin beğenisine sunuluyor.

Alman Teknolojisi PEAQ televizyon MediaMarkt Türkiye