Dünyanın ilk 55 inç OLED oyun monitörleri Dell ve Alienware gerçek bir oyun gösterisi sunuyor!

Dell ve Alienware, eski oyun tutkunlarının olduğu kadar yeni başlayanların da gereksinimlerini karşılamak için aralıksız yeniliklerle şekillenen kapsamlı oyun ekosistemini oluşturan monitörler, kulaklıklar, klavyeler ve fareler gibi yeni teknolojilerini tanıttı. Alienware ve Dell 55 OLED Oyun Monitörü gototechno

Dell ve Alienware görsel oyun deneyimini yükseltecek monitör tasarımı, inovasyon ve işlevsellikte sınırları zorlamaya devam ediyor.

• Alienware 55 OLED Oyun Monitörü | AW5520QF dünyaya gerçek bir oyun gösterisi ve OLED ile birlikte anılan çarpıcı görüntü kalitesi sunan, göz alıcı bir ekran sunuyor. Alienware’in yeni Legend endüstriyel tasarımına sahip Alienware 55 OLED Oyun Monitörü 120 Hz değişken yenileme hızı, 0,5 ms tepki süresi (griden griye) ve düşük girdi gecikmesi sunar ve böylece görüntüler ekrana çok daha hızlı yansıtılarak oyun tutkunlarına daha hızlı, daha doğru tepkiler verme ve rakiplerinin önünde olma olanağı veriyor. %98,5 DCI-P3 renk kapsamı sağlayan inanılmaz renk doğruluğu ve derinliği, oyun tutkunlarının renkleri tasarlandığı şekilde deneyimlemelerini sağlıyor. AMD Radeon FreeSync™ akıcı ve titremeyen görüntüler için yırtılmalar ve yapaylıklar gibi grafik bozulmaları en aza indirger. Monitörü ister oyun masasına yerleştirerek, ister birlikte gönderilen VESA montaj adaptörü ile duvara monte ederek kullanın; AlienFX aydınlatma, oyun odaklı ekran menüsü (OSD) ve uzaktan kumanda ile oyun deneyiminizi özelleştirin. Tümleşik hoparlörler ses doğruluğu ve netliği için Waves MaxxAudio® ile ayarlanır.

• Alienware 27 Oyun Monitörü | AW2720HF yeni hızlı IPS teknolojisi, 240 Hz çarpıcı yenileme hızı ve AMD Radeon FreeSyncTM ile elde edilen gerçek 1 ms tepki süresi (griden griye)3 ile hızın her şeyden önemli olduğunun ispatıdır. Yerel FHD çözünürlüğü 1080p’de çalışan oyunlarda daha net görüntüler sağlarken, IPS geniş görüntüleme açısı ve %99 sRGB kapsamı sunar. Monitör AlienFX aydınlatma, ayarlanabilir stant ve oyun odaklı OSD ile birlikte gelir.

Yeni Alienware Çevre Birimleri, Ekosistemi Tamamlıyor
Her detay önemlidir. Çevre birimleri oyun tutkunu ile oyun arasındaki temel bağlantıdır. Bu faktörler oyunu kazanmak açısından önemlidir ve Alienware bunu çok iyi bilir.

Alienware ve Dell 55 OLED Oyun Monitörü gototechno