adidas Uncancelled Cup, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın da kutlandığı eğlenceli bir festivale dönüştü

Türkiye’nin ilk canlı online turnuvası Uncancelled Cup ile stadyumların coşkusunu evlere taşıyan adidas, 51 maçlık seriyi 4 saatlik muhteşem bir finalle kapattı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın da kutlandığı eğlenceli bir festivale dönüşen final gecesi, dünya starlarının performanlarıyla zenginleşen kupa organizasyonları heyecanını aratmadı. İrfan Can Kahveci’nin Fransa ile kupayı kaldırdığı final gecesine Zeynep Bastık ve Oğuzhan Koç canlı konserleriyle damga vurdu. Bünyamin Aydın’ın DJ’liği eşliğinde devam eden gece yeni dönemin evden takip edilebilecek lansman ve etkinliklerine örnek niteliğindeydi. adidas Uncancelled Cup 19 Mayıs Atatürk Gençlik ve Spor Bayramı

Müzik performanları yanı sıra turnuvanın çekilişini yapan ve turnuvada Çekya takımıyla yarışan Acun Ilıcalı canlı bağlantıya katılarak geceye renk kattı. Ünlü Youtuber Berkcan Güven ve Chaby Han ise Superstar dostluk maçlarıyla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

adidas, son dönemde iptal edilen tüm etkinliklere karşın “hayat durmadı evde devam ediyor” diyerek herkesi davet ettiği #HOMETEAM projesini geçen ay hayata geçirmiş ve aynı çatı altında ünlü isimler ve futbolcuların katılımıyla Türkiye’nin ilk canlı online turnuvası adidas Uncancelled Cup futbol turnuvasına imza atmıştı. 5-19 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen turnuvada Acun Ilıcalı, Oğuzhan Koç, Eser Yenerler, Celil Nalçakan, Ahmet Dursun, Vedat Muriç, Lukas Podolski, Yusuf Çim, Bedirhan Soral, Olgun Toker, Furkan Andıç, İbrahim Yattara, Anıl Tetik, Oğuzhan Özyakup ve Aytaç Kara gibi ünlü isimler ve futbolcular yer aldı.

Birbirinden iddialı isimlerin futbol maçı yaptıkları Avrupa Şampiyonası konseptli turnuva, izleyenlere iki hafta boyunca birbirinden eğlenceli dakikalar yaşattı.

adidas Uncancelled Cup 19 Mayıs Atatürk Gençlik ve Spor Bayramı