adidas, DEMONSKIN özellikli Predator 20 Mutator’u beğeniye sunuyor

Daha iyi top tutuşu ile falso vermek için tasarlanan ve yenilikçi bir katman olarak DEMONSKIN özelliğini taşıyan ilk adidas krampon modeli Predator 20 Mutator, çarpıcı ve keskin bir siluete sahip. Beckham, Paul Pogba, Becky Sauerbrunn ve Dele Alli gibi dünyanın en iyi futbolcuları çok yakında vahşi doğadan esinlenilen yeni Predator 20 Mutator ile maçları renklendirecek. adidas DEMONSKIN özellikli Predator 20 Mutator gototechno

Predator 20 Mutator’un üst kısmında kullanılan ve dokulu bir çivi katmanından oluşan DEMONSKIN, adidas’ın futbol alanındaki standartları belirleyen tavrını bir kez daha gözler önüne seriyor. Yılların veri tabanlı araştırma ve testlerinden esinlenerek geliştirilen DEMONSKIN, ayakkabı ve futbol arasında tamamen yeni bir ara yüz oluşturmak üzere kullanılan bir bilgisayar algoritmasından elde edildi. DEMONSKIN krampon çivileri, ayakkabının ön ve yanlarını topu kilit temas noktalarına hizalanacak şekilde kaplıyor.

Sürekli geliştirilerek en son formuna kavuşan yeni Predator 20 Mutator, maksimum hareketlilik göz önünde bulundurularak tasarlandı. Ayakkabıyı giyen kişinin ayağının eşsiz konturlarına kilitlenip ona göre ayarlanan Sockfit bileğiyle bu yapı, destek için anatomik oturma sağıyor. Hibrit saplamaların eklenmesiyle ayakkabının rotasyon ve çekiş seviyesi daha da artırıldı.

adidas Futbol Tasarım Direktörü Ben Herath; “1994 yılında ilk Predator’u çıkardığımızda, oyun değişti. O zamandan beri tasarımında inovasyonun sınırlarını zorlarken futbol ayakkabısı teknolojisinin de öncüsü olarak kalmasını sağlamaya çalıştık. Predator bir krampondan çok daha fazlası. Kendi tarzlarında sporun mitolojik figürleri haline gelen oyunun büyüklerinin giydiği ikonik futbol anları ile eş anlamlıdır. 2020’de Predator’u yeni nesle de yaymak istedik. Tamamen farklı bir şey yaratmak, değişimin de ötesine geçip rakipleri korkutacak yeni bir inovasyon getirmemiz gerektiğini biliyorduk. DEMONSKIN işte tam da bunun ortasında. adidas Futbol’da bizler için gerçekten çığır açan bir yenilik. Ayakkabıyla ayakların buluştuğu anda hissettikleri fark oyuncu testlerinde de ispatlandı.”

David Beckham, Zidane ve Steven Gerrard gibi oyunun en iyilerinin ikon haline getirdiği bu miras, iz bırakan yeni nesil oyuncularla da devam ediyor. Yeni Predator 20 Mutator’u Paul Pogba, Becky Sauerbrunn, Dele Alli, Marc-André ter Stegen ve Tessa Wullaert giyecek. Predator 20 Mutator 28 Ocak’tan itibaren adidas mağazalarından, adidas.com’dan ve diğer seçkin mağazalardan satın alınabilecek.

adidas DEMONSKIN özellikli Predator 20 Mutator gototechno