ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD modeli cazip fiyatlarla satışa sunuluyor

ADATA’nın oyunculara yönelik yeni SSD modeli XPG GAMMIX S11 saniyede 3500MB’a kadar okuma, 3000MB’a kadar yazma hızı sunuyor. ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD modeli gototechno

25.12.2018 – Yüksek performanslı DRAM modülleri ve NAND Flash depolama ürünleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan ADATA Technology, oyuncular için ürettiği XPG GAMMIX S11 Pro PCIe Gen 3×4 M.2 2280 SSD modelini duyurdu. Yeni SSD modeli firmanın oyunculara mümkün olan en yüksek performansı verecek donanımlar üretme hedefine olan bağlılığını gösteriyor.

Fark Yaratan Performans
GAMMIX S11 Pro, bu özelliğiyle sıradan sabit disklerin ve SATA SSD’lerin performansını yeterli bulmayan kullanıcıların bir numaralı tercihi olmaya aday.

Böylelikle kullanıcılar sistem açılışında, büyük boyutlu dosyaların transferinde ve oyunlarda yüksek hızlar ve kısa tepkime süreleri elde edebiliyor.

GAMMIX S11 Pro performans kadar veri güvenliğine de önem veriyor.

Daima Serin Daima Hızlı
ADATA uzun süreli yük altında kullanımda ısı birikmesine bağlı olarak performans düşüşlerini önlemek içinse S11 Pro SSD’nin üzerini şık görünüşlü bir metal soğutucu ile kaplamış. Böylelikle 10 santigrat dereceye kadar daha serin çalışabilen GAMMIX S11 Pro kullanıcılara performans kaybı yaşamadan uzun süreli kullanım sunuyor.

Üç farklı kapasite seçeneğiyle gelen GAMMIX S11 Pro SSD’nin yakın zamanda 256GB için 439TL, 512GB için 769TL ve 1TB’lık model için 1479TL fiyat etiketiyle raflarda yer alması bekleniyor. Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için xpg.com/tr/feature/596 adresini ziyaret edin.

ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD modeli gototechno