TUF Gaming Edition Serisi XPG SPECTRIX D41 DDR4 RGB RAM tanıtıldı

XPG’nin TUF Gaming Alliance projesi çerçevesinde ürettiği, özel tasarımları ve yüksek performansları ile dikkat çeken SPECTRIX D41 bellekler, yüksek performansı makul bir fiyatla sunmayı hedefliyor. ADATA Technology TUF Gaming Edition

Yüksek performanslı DRAM modülleri ve NAND Flash depolama ürünleri alanında dünyanın önde gelen markalarından olan ADATA Technology, TUF Gaming Edition serisi XPG SPECTRIX D41 DDR4 RGB belleklerini tanıttı. D41 TUF Edition, yalnızca zorlu testlerden geçerek yüksek kalite standartlarını karşıladığını kanıtlayan ürünlerin alabildiği TUF Gaming Alliance sertifikasına sahip.

XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition

XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition, normal versiyonundaki ile aynı yüksek performansa ve programlanabilir RGB aydınlatmaya sahipken, sarı detayları olan siyah renkli ısı dağıtıcısıyla dikkat çekiyor. SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition’ın bir zırha benzeyen metal soğutucusu, ürünün sağlamlığını ve yüksek performansını yansıtmayı amaçlıyor. Ürünün sırt tarafında yer alan programlanabilir RGB aydınlatması kullanıcılara kasanın içini istedikleri renklerde aydınlatma imkânı veriyor. ASUS Aura Sync yazılımıyla kontrol edilebilen aydınlatma efektleri; anakart, grafik kartı, klavye gibi diğer RGB ürünlerle senkronize biçimde çalışabiliyor.

XPG Pazarlama Direktörü Tom Chan ürünü şu sözlerle değerlendirdi, “ASUS ve TUF Gaming Alliance ile ortaklaşa çalışmaktan heyecan duyuyoruz. SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition ile oyunculara yüksek performansı, üst düzey güvenilirliği ve göz alıcı RGB aydınlatmayı avantajlı bir fiyata sunmayı amaçlıyoruz.”

SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition RAM kaç para?

Ekim ayında satışa sunulması beklenen SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition RAM’in 3200 MHz hızındaki 8GBx2’li setinin tavsiye edilen satış fiyatı 1399 TL olarak belirlenmiş.

[irp posts=”2325″ name=”iyzico’da üst düzey transfer gerçekleşti”]

ADATA Technology TUF Gaming Edition

[irp posts=”2288″ name=”Kalitesiz LED lambalar göz sağlığını tehdit ediyor”]