Acun Ilıcalı Yeni OPPO Reno3 Serisi Reklamı İçin Kızlarıyla Birlikte Kamera Karşısına Geçti!

Acun Ilıcalı OPPO Reno3 Reklamı.
Acun Ilıcalı OPPO Reno3 Reklamı.

Acun Ilıcalı Yeni OPPO Reno3 Serisi, Acun Ilıcalı OPPO Reno3 Reklamı, Acun Ilıcalı Hayatım Benim Koleksiyonum, OPPO Reno3 Acun Ilıcalı Reklamı.

Acun Ilıcalı Yeni OPPO Reno3 Serisi ile “Hayatım Benim Koleksiyonum” diyor. OPPO’nun yeni modeli Reno3 Serisi’nin reklam kampanyasında, Acun Ilıcalı kendi koleksiyonunu anlatıyor. Acun Ilıcalı OPPO Reno3 Reklamı. OPPO Reno3 Acun Ilıcalı Reklamı.

Instagram Hesabımız

Acun Ilıcalı Yeni OPPO Reno3 Serisi ile “Hayatım Benim Koleksiyonum” diyor. OPPO’nun yeni modeli Reno3 Serisi’nin reklam kampanyasında, Acun Ilıcalı kendi koleksiyonunu anlatıyor.

OPPO, yeni modeli Reno3 Serisi’nin tanıtımında Acun Ilıcalı ile iş birliği gerçekleştiriyor. Acun Ilıcalı, “Hayatım Benim Koleksiyonum” diyerek; kendi hayatından koleksiyon değeri taşıyan anları paylaşırken; Yeni OPPO Reno3 Serisi’nin başarılı fotoğraf ve video özelliklerinin de altını çiziyor. OPPO’nun yeni kampanyası, modern insanların birer “dijital koleksiyoner” olma fikrine dayanıyor. İnsanlar çektikleri fotoğraflarla, kaydettikleri videolarla sadece anı biriktirmiyorlar, aynı zamanda kendi koleksiyonlarını oluşturuyorlar.

Huawei Store uygulamasını indiren herkes 200 TL’ye varan indirim kuponlarının sahibi olacak!

Acun Ilıcalı kızlarıyla OPPO reklamı için kamera karşısında.

Yeni OPPO Reno3 Serisi’nin reklam filminin finalinde ise bizi bir sürpriz bekliyor. Acun Ilıcalı, kızları Yasemin ve Melisa ile kamera karşısına geçiyor. Acun’u ve kızlarını birlikte dans ederken ve eğlenceli videolar çekerken görüyoruz.

48 MP 4’lü arka kamera ve toplamda 108 megapiksellik görüntü kalitesi sağlayan OPPO Reno 3 Serisi, net fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlıyor. 7,7 milimetrelik inceliği ve 171 gr ağırlığa sahip modern bir tasarım sunuyor. Yeni OPPO Reno 3 Pro, net bir çekimden daha fazlasını vaat ediyor.

GoToTechno Dergisini Nerelerden Okurum?

Teknoloji Dergileri arasında 18. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. GoToTechno Dergisi’ni Turkcell Dergilik’ten ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

GoToTechno Teknoloji Dergisi’nde neler var?

Buna hazır mıyız? Robot Asistanlar Neye İhtiyaç Duyduğunuzu Tahmin Edebilecek!

Dünyanın ilk 44 MP ön kamerasına sahip Reno3 serisi satışa çıkıyor.

Koronavirüs sürecinde AVM’lerde havalandırma sistemlerine yönelik ne gibi önlemler alınabilir?

Facebook, Yeni Grup Görüntülü Sohbet Özelliği Messenger Rooms özelliğini başlattı.

“Story”yi tanışma ve sohbet uygulamasına çeviren Craash Android ve iOS mağazalarında yerini aldı.

Ayvos, yapay zekâ destekli yazılımlarıyla toplumun sağlığını korumayı hedefliyor.

Sony WF-SP800N kulaklık suya/toza dayanıklılığı ve uzun pil ömrü ile kendinden söz ettiriyor.