Acer yeni projektörü P8800’ü satışa sundu

Teknoloji dünyasının yenilikçi markalarından Acer, yeni projektörü P8800’ü satışa sunduğunu duyurdu. Acer yeni projektörü P8800 Crestron Roomview® teknolojisi

Acer P8800 ile eşsiz bir 4K deneyimini sunarken 5000 lümen parlaklıkla gün ışığında veya kapalı mekanlarda uzak mesafeden görüntüleri net bir şekilde görmenizi sağlıyor. 1.200.000:1 kontrast oranı ile görüntüleri olağanüstü canlılıkta yansıtan cihaz ile siyahlar son derece koyu; açık tonlar ise parlak biçimde görülüyor.

Gerçekçi görüntülere hayran kalacaksınız
HDR ve Rec. 2020 uyumluluğu sayesinde genişletilmiş kontrast oranı ve renk paleti ile daha gerçekçi ve daha doğal görüntüler sunan Acer P8800, AcuMotion teknolojisi sayesinde hızlı hareket eden nesnelerin ekranda zıplarken dahi ayrıntılı bir görünümünü size sunuyor. En son HDR özelliklerinde tanımlanan Rec. 2020 teknolojisi, yeşilin farklı yeni tonlarını yeniden üreterek ve çeşitli mavi ve kırmızı renklerde iyileştirmeler sunuyor. Sinema benzeri renk doğruluğu sunan üründe renkler, Rec. 7091 renk standardıyla gerçeğe en yakın düzeyde doğruluk elde edecek şekilde kalibre edilmiştir.

P8800 işlevselliği yeniden tanımlıyor
Merkezi lens tasarımı ile zahmetsiz kurulum gerçekleştirmenizi sağlayan Acer P8800, ekstra ayarlamalar yapma zorluğundan da sizi kurtarıyor. Ayarlanabilir tekerlekler yardımıyla yatay ve dikey lens kaymalarını daha iyi kontrol ederek hassas bir şekilde yansıtma imkanı sunan cihazın uzaktan kumandalı ve motorlu 1,96X1 yakınlaştırma ve odaklama özelliği ile en etkili kurulum noktasını bulmak da kolay bir hal alıyor.

P8800 ayrıca, Crestron® Ağ Sistemi özelliğiyle internet bağlantısı ile cihazınızı istediğiniz yerden kontrol etmenize, kullanmanıza ve izlemenize olanak tanırken, Crestron Roomview® teknolojisiyle tesisinizdeki tüm odaları takip edebilmenizi sağlayarak AV yöneticilerinin her odayı yönetip desteklemelerine olanak tanıyan bir yazılım aracı da sunuyor. Web tabanlı Crestron Flash® programına da sahip olan cihaz, LAN aracılığıyla tüm kontrolü size veriyor.

Fiyatlandırma
Mayıs ayında Türkiye’de satışta olması planlanan Acer’ın yeni projektörü P8800’ün tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 29.199 TL + KDV.

Acer yeni projektörü P8800 Crestron Roomview® teknolojisi