Acer’in oyun bilgisayarı yeni Nitro serisi oyunculara harika deneyimler yaşatıyor

Acer, Yeni Nitro 7 ve Güncel Nitro 5 Serisi Dizüstü Bilgisayarlarla Oyunculara Savaş Meydanında Güç Veriyor
Yeni Nitro oyuncu dizüstü bilgisayarı serisi, en üstün oyun deneyimini sunarak savaş alanına hükmetmenizi sağlayacak. Acer Yeni Nitro 7 ve Güncel Nitro 5 Serisi Dizüstü Bilgisayar

• Her iki modelde de 9. Intel® Core™ işlemcileri ve en yeni NVIDIA® grafiklerle 144 Hz1 yenileme hızı ve 3 ms gecikme süresi bulunuyor.
• Yayın yapmak için özel olarak tasarlanan Nitro Stream modeli ise zahmetsizce PC ve konsol oyun yayını yapma imkanı sağlıyor.

Yeni Nitro 7 dizüstü bilgisayar arkadaşlarıyla internet üzerinden oyun oynarken de yüksek performans isteyen oyuncular için geliştirildi. Acer ayrıca Nitro 5 serisini de en yeni NVIDIA® GeForce® GTX grafikler, 144Hz1 yenileme hızı ve yalnızca 3 ms3 tepki süreli yeni bir ekranla güncelledi.

“Yeni Nitro 7 ve Nitro 5 oyuncu dizüstü bilgisayarları, performans için çok para harcamanın şart olmadığını kanıtlıyor.” diyen Acer Inc. Dizüstü Bilgisayarlar ve BT Ürünleri Genel Müdürü James Lin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Oyuncular şimdi oyun deneyimlerini geliştirecek daha fazla özellikle donatılmış şık tasarımlara sahip.”
“Acer’ın Predator ve Nitro serisine kattığı yeni oyuncu ürünleriyle farklı tür oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış geniş seçenekler sunduğunu görmek harika.” diyen Microsoft Corp. Tüketici ve Cihaz Satışları Genel Müdürü Mark Linton, sözlerini şöyle tamamladı: “Acer harika oyuncu ürünleri tasarlayıp bunları tüketicilere sunmaya devam ediyor.”

Nitro 7: Etkileyici Yeni Metal Kasa
Acer’ın yeni Nitro 7 modeli en iyi tasarım ve performansı arayan standart oyuncular için hazırlandı. Üründe yalnızca 19,9 mm1 (0,78 inç) inceliğinde yepyeni bir şık metal kasa bulunuyor. Yüksek çözünürlüklü 15,6 inç ekran, gerçekçi renkler oluşturmasının yanı sıra 144 Hz1 yenileme hızı ve 3 ms3 tepki süresiyle görüntülerde yırtılma olmasını engelleyerek mücadelenin en kritik anlarında sizi yarı yolda bırakmıyor. 9. Nesil Intel® Core™ işlemci1 ve en yeni NVIDIA GPU’larla donatılan Nitro 7 kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor.

Nitro 5: Liderlik için Tasarlandı
Acer’ın yenilenen Nitro 5 dizüstü bilgisayarı ile kullanıcılar sevdikleri oyunları Full HD IPS ekranda tüm ayrıntılarıyla oynayabilecek. 17,3 inç veya 15,6 inç seçenekleri sunan model, yüzde 80’lik inanılmaz ekran gövde oranı sunuyor.

Nitro 5; 9. Nesil Intel Core işlemci1, en yeni NVIDIA GPU’ları, RAID 0 şeklinde çalışan NVMe teknolojili iki adet M.2 Gen 3 x4 PCIe SSD1 ve 32 GB’a kadar DDR4 RAM ile uygun fiyata üstün oyun performansı sunuyor. Ürün ayrıca 2×2 MU-MIMO teknolojili Gigabit Wi-Fi 5 ile zahmetsiz oyun yayını imkanı veriyor. Kullanıcılar HDMI 2.0, USB Type-C 3.2 Gen 1 gibi çeşitli bağlantı noktalarıyla uygun cihazları bağlayabiliyor.

Baskı Altında Bile Soğuk
Nitro 7 ve Nitro 5 modellerinde iki adet fan bulunuyor. Nitro 7’de buna ek olarak Acer CoolBoost™ teknolojisi ve cihazın uzun oyun maratonlarında serin kalması için tasarlanan çift hava çıkışı yer alıyor. CoolBoost teknolojisi otomatik moda kıyasla fan hızını yüzde 10’a, CPU ve GPU soğutmasını da yüzde 9’a kadar arttırıyor.

Acer Yeni Nitro 7 ve Güncel Nitro 5 Serisi Dizüstü Bilgisayar