Acer Türkiye’deki projektör ürün grubunda liderliği aldı

PMA’nın yaptığı ve her çeyrekte güncellenen raporuna göre Acer, Türkiye’de Projektör ürün grubunda 2019’un ilk çeyreğine göre %30 büyüyerek, ikinci çeyrekte %15,6 Pazar payı ile birinci sırada yer aldı. Acer Türkiye projektör ürün grubu gototechno dergisi

Projektörlerinin kalitesi ile rakiplerinden ayrışan Acer, saat sınırı olmadan 2 yıl lamba garantisi sunuyor. Ayrıca P1, P5 ve P6 serisi projektörlerde “Dayanıklılık Sözü” veriyor.  Ürünlerinin teknolojisi, kullanım kolaylığı ve tasarımlarıyla dikkat çeken teknoloji devi Acer, Projeksiyon serileriyle de sektörde iddialı.

Ürünlerinin kalitesine güvenen şirket, 31 Aralık 2019’ya kadar sürecek “Acer Dayanıklılık Sözü” kampanyası kapsamında P1, P5 ve P6 serisi projeksiyonlarında ilk bir yıl içinde üründe bir donanım arızası oluşması ve garanti kapsamında onarılması halinde, ürün için ödenen bedelin %100’ünün (KDV hariç) geri ödenmesi talebinde bulunma hakkı veriyor. Bunun için kampanya kapsamındaki ürününün alındıktan 30 gün içinde kaydının yapılması ve bir yıl içinde arıza oluşması durumunda arızayı bildirmek için müşteri iletişim merkezinin (0850 222 2237) aranması ve geri ödeme talebinin işleme alınması için de ilgili web sitesindeki kısa formun doldurulması yeterli oluyor. Detaylı bilgi için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Saat sınırı olmadan 2 yıl lamba garantisi
Projektörlerinin performansı ve tasarımı ile sektörde fark yaratarak Türkiye’de Pazar lideri olan Acer, sunduğu çözünürlük, renk kalitesi, parlaklık ve uzun lamba ömürleriyle de dikkat çekiyor. Acer Projektörler, saat sınırı olmadan 2 yıl lamba garantisi ile geliyor.

Ürün serileri, özellikleri ve fiyatlarıyla ilgili daha fazla bilgi için Acer Türkiye ofisiyleiletişime geçebilirsiniz.

Acer Türkiye projektör ürün grubu gototechno dergisi