Acer iş dizüstü bilgisayarlar serilerini yeni özelliklerle güncelledi!

Acer TravelMate P4 güncelleme.
Acer TravelMate P4 güncelleme.

Acer, TravelMate P4, TravelMate Spin P4 ve TravelMate P2 Serisi iş dizüstü bilgisayarlarını yeni özelliklerle güncelledi! Acer TravelMate P4 güncelleme.

Instagram Hesabımız

Acer, en yeni 12. Nesil Intel® Core™ vPro® veya AMD Ryzen™ PRO işlemcilere sahip TravelMate P4 ve TravelMate Spin P4 serisi iş dizüstü bilgisayarlarını duyurdu. Güçlü ve hafif alüminyum-magnezyum alaşımı ile PCR (Geri Dönüştürülmüş) plastik malzeme kullanılarak üretilen yeni TravelMate P4 şimdi 14 veya 16 inçlik 16:10 WUXGA IPS ince çerçeveli ekranlarla geliyor. TravelMate Spin P4, Corning® Gorilla® Glass yansıma önleyici dokunmatik ekranı ve dönüştürülebilir tasarımı ile öne çıkıyor. 14 veya 15,6 inçlik ekran seçenekleriyle gelen, kasa ve dokunmatik yüzeyi PCR plastik ve okyanusla ilişkili plastik malzemeden üretilen TravelMate P2 dizüstü bilgisayarlar 12. Nesil Intel Core vPro CPU’lardan güç alıyor.

Engelli Raporuyla ÖTV muafiyetli satın alınabilen otomatik şanzımanlı arabalar hangileri?

14 ve 16 inçlik TravelMate P4 ve 14 inç TravelMate Spin P4 dizüstü bilgisayarlar, 12. Nesil Intel® Core™ i7 vPro® veya AMD Ryzen™ 7 PRO işlemcili seçenekler ile geliyor. Dizüstü bilgisayarların WUXGA (1920 x 1200) IPS dar çerçeveli ekranları, yüzde 86’ya varan ekran-gövde oranı sunuyor ve bu 16:10 en boy oranı, ekranların kullanım alanını maksimize ediyor. Tüm TravelMate P4 ve TravelMate P4 Spin modelleri, yüksek kaliteli bir ses deneyimi için yapay zeka destekli gürültü azaltma mikrofonları, yukarı doğru dört hoparlör ve dahili DTS Audio ile üstü düzey video konferans performansı sunuyor. Yüzde 37,7’ye kadar PCR (Geri Dönüştürülmüş) plastik ve yüzde 100 geri dönüştürülmüş ambalaj malzemeleri kullanılarak üretilen dizüstü bilgisayarlar, Acer’ın çevre dostu misyonuna katkı sağlıyor.

Dacia Duster Mayıs 2022 fiyat listesi nasıl? Otomatik şanzımanla kaç paraya satılıyor?

GoToTechno Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ve App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Acer TravelMate P4 güncelleme.

Acer TravelMate P4 güncelleme.