Acer Swift 3, Türkiye’de Acer’ın ultra ince dizüstü bilgisayar kategorisinde en çok tercih edilen modeli oldu

Mobil çalışanlar için fiyat performans ürünü olarak dikkat çeken Acer Swift 3, hafifliği ve şık tasarımı ile öne çıkıyor. Swift 3, Türkiye’de Acer’ın ultra ince dizüstü bilgisayar kategorisinde en çok tercih edilen modeli olmayı başardı. Acer Swift 3 dizüstü bilgisayar Türkiye Intel® Core™ ve AMD Ryzen™

Çalışırken mobil durumda olmak, kullanıcıların günümüzde gereksinim duyduğu trendlerin başında geliyor. Swift 3, 15,6 inç ekrana sahip olan modeliyle ise büyük ekranda çalışmaya alışkın kullanıcıların tercihi oluyor.

En Yeni Nesil Intel® Core™ ve AMD Ryzen™ İşlemcilerle Sınıfının En İyisi
Hafif ve ince gövdesi sayesinde sunduğu kullanım kolaylığının yanı sıra teknik özellikleriyle de dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Acer Swift 3, Intel® Core™ ve AMD Ryzen™ işlemci seçenekleri ile teknoloji severlerin karşısına çıkıyor. Sıklıkla ofis dışında bulunması gereken kullanıcılarla iş seyahatleri boyunca dizüstü bilgisayarını yanında taşıyanların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan Swift 3 serisi ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarlar, güçlü konfigürasyon ve göz alıcı ekran performansını şık metal bir kasanın içinde sunuyor.

Mobil Çalışan Profesyoneller İçin Tasarlandı
Yoğun olarak mobil çalışan profesyonellerin tüm gün yanında rahatlıkla taşıyabileceği Acer Swift 3’ün yeni nesil işlemcileri en zor işlerden, gündelik çalışmalara kadar pek çok görevi zahmetsizce yerine getirebiliyor. SSD’li konfigürasyon dosyaların açılma, yazılımların yüklenme sürelerini hızlandırıyor.

Full HD ekranında keskin görüntüler sunan Swift 3, IPS teknolojisiyle capcanlı görüntüler elde edilmesini sağlıyor. Aşırı doygunluk olmadan ekran rengini ve parlaklığını optimize eden Acer Color Intelligence™ özelliği ise beklentileri bir adım daha ileri taşıyor.

Acer Swift 3 dizüstü bilgisayar Türkiye Intel® Core™ ve AMD Ryzen™