Acer Notebook oyun bilgisayarları next@acer uluslararası basın toplantısında duyuruldu

Acer, bu ayın başlarında düzenlediği next@acer uluslararası basın toplantısında duyurduğu Predator Helios 300, Nitro 7, Nitro 5 ve Aspire 7 modeli notebook bilgisayarlarının, en yeni NVIDIA® GeForce® GTX™ 16 serisi ekran kartlarıyla birlikte geleceğini duyurdu. Acer Notebook oyun bilgisayarları NVIDIA® GeForce® GTX™ 16

Acer Inc. Dizüstü Bilgisayarlar ve BT Ürünleri Genel Müdürü James Lin, “Acer, GeForce GTX 16 serisi ekran kartlarıyla piyasaya çıkacak ilk firmalar arasında olmanın heyecanını yaşıyor,” dedi. “Oyuncular, profesyonel tüketiciler ve içerik üreticileri, yeni nesil GeForce ekran kartlarının getirdiği çığır açan grafik performansından faydalanacak.”

Ödüllü NVIDIA Turing™ mimarisinde üretilen yeni GeForce GTX 16 serisi ekran kartları, çığır açan bir grafik performansına sahip.

Predator Helios 300: Çıtayı Yükseltiyor
Predator Helios 300 modeline, son çıkan GeForce GTX 1660 Ti içeren, üst konfigürasyon Max-Q Tasarımlı GeForce RTX™ 2070 ekran kartı seçeneği eklendi. Oyuncular, en son NVIDIA GeForce ekran kartları, 32GB’ye kadar DDR4 2666MHz bellek ve RAID 0 olarak iki adet PCIe NVMe SSD, artı bir sabit disk ile birlikte en yeni 9. nesil Gen Intel Core i7-9750H işlemcilerden oluşan kombinasyon ile ilgili büyük heyecan duyacak. Bunlar, en iyi oyuncuların günümüzün en üst düzey oyunlarını oynamak için en çok istediği ürünler.

Nitro 7 ve Nitro 5: Oyuncuları Çarpışmanın içine Sokuyor
Yeni Nitro 7 serisi ve yenilenen Nitro 5 serisinde yeni GeForce GTX 1660 Ti ekran kartı içeren seçeneklerle geliyor.

Acer’ın yeni Nitro 7 modeli, hem tasarım hem de performansta en iyiyi arayan oyun severlere hitap ediyor. Pürüzsüz metalden yeni kasası, sadece 19,9 mm (0,78 inç) kalınlığında. Yüksek çözünürlüklü 15,6 inç ekranı, savaşın eşiğindeyken kritik öneme sahip olan kesintisiz oyun deneyimi için 3 ms tepki süreli 144Hz1 yenileme hızı ile canlı renkler üretiyor.

Acer Notebook oyun bilgisayarları NVIDIA® GeForce® GTX™ 16