Acer Nitro 5 Spin Türkiye’de 8.799 TL’den satışa sunuluyor

Teknoloji devi Acer, dört moda sahip dönüştürülebilir şekilde tasarlanan, çok yönlü tasarımı, esnekliği ve güçlü performansıyla öne çıkan Nitro 5 Spin ile oyun tutkunlarına diledikleri zaman oyun oynamanın keyfini yaşatıyor. Acer Nitro 5 Spin oyun bilgisayarı gototechno haberi

Türkiye’de 8.799 TL’den satışa sunulan Acer Nitro 5 Spin; esnek tasarımı, güçlü bileşenleri, dokunmatik ekranı ve popüler oyun özellikleriyle ideal bir tercih. Şık ve hafif tasarımla birleşen 10 saatlik pil ömrü sayesinde istediğiniz her yerde arkadaşlarınızla oyun oynayabilirsiniz.

Her Yerde, Her Zaman Mücadeleye Hazır
8. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci, NVIDIA GeForce® GTX 1050 ekran kartı ve GDDR5 VRAM ile donatılan Nitro 5 Spin, standart oyunlar için gereken performansı her yerde ve her zaman sağlıyor. 256 GB kapasite sunan PCe SSD sayesinde sistem çabuk açılıyor ve hızlı tepki veriyor. 15,6 inç boyutunda IPS ekran, arka aydınlatmalı klavye ve iki hoparlör ile bir subwoofer’dan oluşan harika ses sistemiyle ise istenilen her yerde oyun oynamak için ideal bir platform oluşturuyor.

Acer’ın çok yönlü ExoAmp Antenna teknolojisi, oyunların kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlamak için Nitro 5 Spin’in anten konumlarını en uygun hale getiriyor. Böylece anten, dizüstü bilgisayarın metal kapağının altında olsa bile cihazın baktığı yön fark etmeksizin kesintisiz sinyal elde edilebiliyor.

Muhteşem Görüntüler ve Etkileyici Sesler
Nitro 5 Spin’in 15,6 inç boyutundaki FHD IPS ekranında net ve gerçekçi renkler hayat buluyor. Geniş izleme açıları da oyun oynamak, video izlemek ve fotoğraflara göz atmak için ideal çözüm sunuyor. Acer’a ait Acer Color Intellgence™ teknolojisi sayesinde ise CPU’ya daha az yük bindirerek, daha parlak ve canlı görüntüler elde edilmesini sağlıyor. Gama ve doygunluk seviyelerini gerçek zamanlı olarak ayarlayan bu teknoloji, ekran rengini ve parlaklığını kesinti olmadan en uygun hale getirebiliyor. Ekranda ayrıca, göz yorgunluğuna yol açan mavi ışığı azaltmaya yardımcı olan Acer BluelightShield™ özelliği bulunuyor.

Hiçbir oyun sistemi, harika sesler olmadan tamamlanmış sayılmaz. Nitro 5 Spin de bu amaçla iki adet hoparlörün yanı sıra ekstra etki katan bir adet subwoofer’a yer veriyor. Bu ses teknolojileri; gelişmiş bas ve çok boyutlu seslerle filmlerin, oyunların ve müziklerin etkisini artırmak için frekans dengesine ince ayar yapıyor.

Windows Hello ile Daha Hızlı ve Daha Güvenli Giriş
8. Nesil Intel Core işlemcilerde bulunan donanım tabanlı güvenlikten yararlanarak ekstra bir koruma katmanı sunan Nitro 5 Spin, Windows Hello ile kullanıcının kimliğini güvenli ve hızlı bir şekilde doğrulayan parmak izi okuyucusu sayesinde yalnızca parmağınızı dokundurarak giriş yapmanıza olanak tanıyor.

Acer Nitro 5 Spin oyun bilgisayarı gototechno haberi