Acer, Katowice’de düzenlenecek etkinlikte Official Predator IEM PC serisini tanıtacak

Intel Extreme Masters’ın resmi global PC ortağı olan Acer, Katowice’de düzenlenecek etkinlikte Official Predator IEM PC serisini tanıtarak büyük bir gövde gösterisi yapacak. Düzenlenecek yarışmada ise 16 takım 500.000 dolarlık ödül havuzu için mücadele edecek. Acer Katowice Official Predator IEM PC serisi gototechno

IEM, Acer’ın sadık e-spor tutkunlarıyla benzersiz bir şekilde iletişim kurması ve katılımcılara daha değerli bir deneyim sunması için harika bir fırsat sunuyor. Ayrıca Predator Gaming Facebook ve Instagram hesaplarından etkinliğin perde arkasını görmek ve günlük haberleri takip etmek mümkün olacak.

Official Predator IEM PC’ler: Profesyoneller Gibi Oynayın
Orion 5000, Triton 900 ve 500, Helios 700 ve 300 modelleri, sundukları yüksek performans ile rekabetçi ve adrenalin düzeyi yüksek bir oyun deneyimi sunarak tüm oyun tutkunlarının CS:GO gibi son oyunları profesyoneller gibi oynamasına olanak sağlıyor.

Yeni Predator Orion 5000 üst düzey oyun deneyimi sunmak için dört kanal DDR4 yapılandırmalarına destek veren (64 GB’a kadar) hız aşırtılabilir sekiz çekirdekli 9. Nesil Intel® Core™ i9-9900K (Z390 yonga seti ile birlikte) ile donatıldı. Orion 5000’deki üst düzey işlemcinin sıcaklığı, Cooler Master® Sıvı CPU Soğutucu1 ile kontrol ediliyor ve böylece en yüksek performansa ulaşılıyor.

Predator Helios 700’de öne doğru kayabilen benzersiz HyperDrift klavye yer alıyor. Bu klavye, dizüstü bilgisayarın üst kısmına doğrudan hava akımının artmasını sağlayarak oyunculara güçlü bileşenlerin potansiyelini sonuna kadar zorlama imkanı veriyor. Eşsiz tasarımıyla zorlu mücadelelere hazır olan Predator Helios 700 dizüstü bilgisayar; üstün hız aşırtma performansı için yeni 9. Nesil Intel® Core™ i9 modellerine kadar işlemci seçenekleri, NVIDIA GeForce RTX 2080 veya 2070 GPU, 64 GB’a kadar DDR4 bellek, Killer Wi-Fi 6 AX 1650 ve E3000 özelliklerine sahip Killer DoubleShot™ Pro gibi en yeni ve harika teknolojilerle donatıldı. Tüm bu güç; 3 ms tepki süresi ve NVIDIA G-SYNC™ teknolojisine sahip 17 inç 144 Hz FHD IPS ekranda hayat buluyor.

Şimdi inanılmaz hızlı 300 Hz 15,6 inç bir Full HD ekranla gelen Predator Triton 500 oyuncu dizüstü bilgisayarı, yalnızca 17,9 mm inceliğe ve 2,1 kg ağırlığa sahip. Tamamen metal, dayanıklı bir kasaya sahip olan ürün yalnızca 6,3 mm olan ince çerçeveleriyle yüzde 81’lik gövde ekran oranına ulaşıyor. Sırt çantasına veya evrak çantasına kolayca sığabilecek incelikteki Triton 500, çalıştırıldığında 9. Nesil Intel Core i7 işlemcileri kullanarak bir oyun canavarına dönüşüyor.

Katowice’de düzenlenen Intel Extreme Masters hakkında özel içeriklere erişmek için Predator’un Facebook veya Instagram sayfalarını takip edebilirsiniz.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Predator Triton 900, EMEA bölgesinde 4.199 euro’dan başlayan fiyatlarla piyasaya sunuldu.

Predator Triton 500, EMEA bölgesinde 1.999 euro’dan başlayan fiyatlarla piyasaya sunuldu.

Predator Helios 700, EMEA bölgesinde 2.699 euro’dan başlayan fiyatlarla piyasaya sunuldu.

Predator Helios 300, EMEA bölgesinde 1.499 euro’dan başlayan fiyatlarla piyasaya sunuldu.

Predator Orion 5000, EMEA bölgesinde 1.999 euro’dan başlayan fiyatlarla piyasaya sunuldu.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Belirli pazarlardaki bulunabilirlik, ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.acer.com.tr adresi üzerinden en yakın Acer ofisiyle iletişime geçin.

Acer Katowice Official Predator IEM PC serisi gototechno