Yeni Acer K137i Taşınabilir LED Projektör 2.999 TL’lik fiyatıyla geliyor

Avuç içine sığabilecek kadar küçük boyutlarıyla öne çıkan K137i, iş seyahatlerinde, ofiste, evde ya da yanınızda multimedya içeriklerinizi taşımak istediğiniz her yerde sizinle! Canlı ve doygun renkleriyle dikkat çeken taşınabilir LED projektör K137i, iki adet 3W’lik hoparlöre sahip. Şık tasarımı kolay kullanımla birleştiren ve bilgisayara ihtiyaç duymadan mobil cihazlardan doğrudan görüntü aktarımına imkan veren Acer’ın yeni projektörü, güçlü performans sunuyor. Acer K137i Taşınabilir LED Projektör gototechno dergisi

510 gramlık ağırlığı ve 189 x 116 x 41 mm’lik ölçüleriyle hareket halindeyken bile zahmetsizce çalışma imkanı sunan K137i’yi, çantaya kolayca sığdığı için, iş seyahatlerinde yanınızda taşıyabilirsiniz. Acer’ın LED projektörü K137i’yi, iş amaçlı kullanımlarda eşsiz yapan özellikleri kolay taşınabilirliğiyle de sınırlı değil.

Canlı ve doygun renkler
WXGA (1280 x 800) çözünürlüklü K137i’nin LED aydınlatması, yüzde 95 veya yüzde 130 NTSC geniş renk gamı ile olağanüstü renk performansı sunarken, canlı görüntüler ve tutarlı bir renk doygunluğu veriyor. İster işle ilgili bir sunum dosyası ister eğlenceli bir film; görüntülediğiniz içerik ne olursa olsun derin ve capcanlı renkleriyle K137i, en yüksek görüntü performansını size sunuyor.

Yüksek performans ve pratik kullanımı bir arada sunan K137i, 700 lümenlik yüksek parlaklık değerinin ve 10.000:1 kontrast oranının yanı sıra 30.000 saatlik çalışma ömrüyle yüksek maliyetlerden kaçınmanızı da mümkün kılıyor. LED teknolojisine sahip olması ise projektörün uzun dönemde parlaklığını koruyabilmesini sağlıyor.

Bilgisayarlara bağımlı kalmadan kolay kablosuz yansıtma
K137i, taşınabilirliğinin yanı sıra kablosuz görüntü yansıtabilme özelliğiyle de özgürlüğün tadını çıkarmanızı sağlıyor. Mobil cihazlarımızın hayatımızda ne kadar önemli bir yeri olduğunu düşününce K137i’nin bir bilgisayara ihtiyaç duymadan içerik görüntüleyebilmesi, deneyimi zenginleştiren bir özellik olarak kullanıcının karşısına çıkıyor. Üstelik HDMI ve MHL’in de aralarında bulunduğu zengin bağlantı seçenekleriyle K137i, akıllı cihazlarınızı şarj edebilme yeteneğine de sahip.

Fiyat ve Bulunabilirlik
Acer’ın yeni projektörü Acer K137i için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2.999 TL.
Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresi üzerinden veya Acer Türkiye ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Acer K137i Taşınabilir LED Projektör gototechno dergisi