Acer’ın iF Design 2018 ödüllü X27’nin yeni versiyonu Predator X27P 15.000 TL’lik fiyatıyla satışa sunuldu

Acer’ın iF Design 2018 ödüllü oyuncu monitörü X27’nin yeni versiyonu Predator X27P, 4K çözünürlükte 144 Hz yenileme hızı ve 4 ms tepki süresi sunuyor. VESA DisplayHDRä 1000 teknolojili NVIDIA® G-SYNC® ULTIMATE panel, akıcı ve yırtılma yaratmayan görüntüleri mümkün kılıyor. Coşkulu oyun tutkunlarını hedefine alan Predator X27P’nin Delta E < 1 özelliğiyle en yüksek renk doğruluğu deneyimli oyuncuların ve profesyonellerin hizmetinde. Acer iF Design 2018 X27 Predator X27P NVIDIA® G-SYNC® ULTIMATE

Acer’ın ödüllü monitörü X27’nin yeni modeli Predator X27P, kesintisiz ve üst seviye oyun deneyimini çarpıcı tasarımla birleştirirken, fark yaratan görüntü teknolojilerini oyuncularla buluşturuyor. X27P, 4K çözünürlüklü (3840×2160 piksel) ekranda 144 Hz yenileme hızı ile hareket bulanıklığı olmayan görüntülerin yanı sıra sunduğu derin siyahlar ve capcanlı renklerle oyun severleri etkileyici bir oyun serüvenine davet ediyor.

Acer HDR Ultra teknolojisinden yararlanan X27P, yalnızca gerektiğinde yanacak şekilde her biri ayrı ayrı kontrol edilen 384 adet alandaki gelişmiş yerel LED aydınlatma özelliğiyle yüksek dinamik menzil teknolojisinin izin verdiği en iyi kontrast kalitesini sağlıyor. Bu da karanlık sahnelere sahip oyunlar oynayanlara önemli bir avantaj sunuyor. Yeniden renk üretiminde de farkını ortaya koyan Predator X27P, Delta E < 1 özelliği ile oyuncuların, en gerçekçi renkleri görmelerini sağlayarak içerik geliştiricilerin kullanıcılara sunduğu detayların hiçbirini kaçırmamalarını mümkün kılıyor.

Predator X27P, NVIDIA G-SYNC ile görüntülerde yırtılma yaşanmasını önlüyor, NVIDIA ULMB teknolojisiyle de keskin ve gerçekçi görseller oluşturuyor.

Göz dolduran tasarım detayları arasında dikkat çeken ve tamamen metalden oluşan elmas kesim ayak; öne arkaya eğme, kendi ekseni etrafında dönme ve yükseklik ayarı özellikleriyle sağlam ve ergonomik bir tasarıma sahip. Predator X27P’nin paneli yatay ve dikey olarak 178 derecelik geniş izleme açıları sunuyor.

Özel ayarlar; aksiyon, yarış ve spor gibi üç farklı profile kaydedilebiliyor. Oyun sırasında bu ayarlar arasında geçiş yapılabiliyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik
Acer Predator X27P, 15.000 TL’lik fiyatıyla satışa sunuldu.

Acer iF Design 2018 X27 Predator X27P NVIDIA® G-SYNC® ULTIMATE