55 inçlik 4K monitör Acer EB0 Satışa Sunuldu! Acer EB550K Fiyatı Kaç Para Olarak Açıklandı!

Acer EB550K Monitör fiyatı.
Acer EB550K Monitör fiyatı.

Acer EB550K Monitör fiyatı, Acer EB550K Monitör fiyat listesi, Acer EB0 Monitör özellikleri, Acer EB0 Monitör yorumları, Acer EB0 Kaç Paraya Satılıyor?

55 inçlik 4K monitör Acer EB0 Satışa Sunuldu! Acer EB0 Fiyatı Kaç Para Olarak Açıklandı! Acer EB550K Monitör fiyatı. Acer EB550K Monitör fiyat listesi.

Instagram Hesabımız

Acer’ın 55 inç ekran büyüklüğüne sahip EB0 serisinden EB550K modeli, Türkiye’de satışa sunuldu. 4K çözünürlüklü ekranında (3840 x 2160 piksel) 16:9 görüntü oranına sahip olan devasa monitör, film ve dizi maratonlarında kullanıcılara eşlik etmek için tasarlandı. Sinema salonu keyfini evlere taşıyan EB550K, benzersiz bir görüntüleme deneyimi sunuyor.

4K sayesinde çok daha keskin ve yüksek kaliteli görüntüyü izleyiciye sunan EB550K, ekstra büyük ekranında sınırsız bir görüntüleme deneyimi yaşatıyor. Yüksek görüntü kalitesi ve gerçekçi renk deneyimini izleyicilerle buluşturan monitör, IPS paneli ile dikkat çekiyor. Her izleme açısında aynı görüntü kalitesini mümkün kılan EB550K, en iyi renklerin her açıdan aynı kusursuzlukla görülebilmesini sağlıyor. Daha geniş yelpazeye sahip renk seçenekleri, görüntü bantlamasını azaltarak daha gerçekçi görüntüler oluşturuyor. 178 derecelik görüntüleme açısı ve 4 ms’lik tepkime süresi sunan monitör, 300 cd/m² parlaklık değerine ulaşıyor.

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud’da Temmuz ayının en çok dinlenenler listesi açıklandı!

Acer EB550K’nın üzerinde doğrudan monitöre entegre 2 adet 5W hoparlör bulunuyor. Bu sayede güçlü bir ses deneyimi de 4K çözünürlüklü etkileyici görüntülere eşlik ediyor. Aynı zamanda mekandan da tasarruf edilebilmesini sağlıyor.

Acer VisionCare En İyi İzleme Deneyimi, Minimum Göz Yorgunluğu

Göz yorgunluğunu azaltan Acer VisionCare™ ve görüntüdeki titreşimi ortadan kaldırmaya yardımcı Flickerless™ özellikleri kullanıcılara rahat bir izleme deneyimi sunmayı hedefliyor. Gözlerin uzun süreler mavi ışığa maruz kalmaması için devrede olan BlueLightShieldä teknolojisine ek olarak EB550K, izleyicinin bulunduğu ortamın çok karanlık olması durumunda oluşacak göz rahatsızlığını önlemek için otomatik olarak parlaklığı düşürüyor. Acer EB0 serisi cihazlarından EB550K monitör, 7.499 TL fiyatla satışa sunuldu.

ADATA Hızlı Şarj Özellikli Aynı Telefonu Tam Altı Kez Şarj Edebilen Power Bank Modelini Tanıttı!

Acer EB550K Monitör fiyatı.