Acer ConceptD 7 bilgisayarları güçlü işlemcisi ve yüksek performansıyla adından söz ettiricek

NVIDIA® Quadro RTX™ 5000 modeline kadar GPU seçenekleriyle donatılan Yeni Acer ConceptD 7 dizüstü bilgisayarlar, güçlü işlemcisi sayesinde tasarımcılara sınırsız özgürlük vadediyor. Acer ConceptD 7 bilgisayarları güçlü işlemcisi gototechno

Yeni Quadro RTX 5000 GPU şimdi daha ince ve hafif mobil cihazlarda, istediğiniz an istediğiniz yerde yaratıcı uygulamalar için olağanüstü performans elde edebilirsiniz.

Acer, NVIDIA Quadro RTX 5000 GPU ile donatılan ConceptD 7 dizüstü bilgisayar modellerini duyurdu. Yeni modeller, tasarımcıların devrim niteliğinde ince ve hafif cihazlarla gerçek özgürlüğe kavuşmalarını sağlıyor. Bir dizüstü bilgisayarda daha önce görülmemiş grafik becerileri ve olağanüstü performans bu modelde birleşiyor.

Acer’ın yeni markası olan ConceptD; grafik tasarımcılar, film yapımcıları, mühendisler, mimarlar, geliştiriciler ve içerik üreticiler için optimize edilen üst düzey monitörler ve Windows 10 işletim sistemli masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan meydana geliyor.

“Yeni Quadro RTX 5000 GPU, 3D görüntü işleme ve yoğun işlem gücü gerektiren görevler için benzersiz performans sunuyor. ConceptD 7’nin taşınabilir tasarımıyla bir araya gelen bu güç sayesinde ortaya gerçek bir mobil iş istasyonu çözümü çıkıyor.” diyen Acer Inc. Dizüstü Bilgisayarlar ve BT Ürünleri Genel Müdürü James Lin, sözlerini şöyle sürdürdü: “İçerik üreticiler ve tasarımcılar şimdi hareket özgürlüğüne sahip. Böylece üretim süresini hızlandırıp istedikleri zaman, ilham kaynağı olan her yerde çalışabilecekler.”

ConceptD 7 ve Quadro RTX 5000 GPU
Concept 7 dizüstü bilgisayar, NVIDIA Turing mimarisini baz alan Quadro RTX 5000 GPU’nun gücünden yararlanıyor. İçerik üreticiler en karmaşık yaratıcılık işlerini, Turing Tensor çekirdeklerinden güç alan yapay zeka destekli araçlarla hızlandırıyor. En yeni teknolojili 16 GB GDDR6 bellekler ve daha önceki nesillere göre iki kat daha fazla bellek bant genişliğiyle sanatçılar; daha büyük modeller, sahneler ve birleştirme işleri üzerinde gecikmesiz bir şekilde çalışabilecek. Kullanıcılar ayrıca tasarım, görselleştirme, simülasyon ve VR işlerinde daha akıcı interaktif performans elde edecek. Film editörleri ve 3D tasarımcılar sette gerçek zamanlı olarak veya seyahat halindeyken 8K video üzerinde çalışabilecek.

Acer ConceptD 7 bilgisayarları güçlü işlemcisi gototechno