Acer iki yeni Chromebase modeli ile video konferans yapabilirsiniz

Acer özenle tasarlanmış iki şık Chromebase modelini tanıttı. Toplantılar için Acer Chromebase 24V2, Google Hangouts™ Meet ile zahmetsiz video konferans yapma imkanı sunarken, farklı görevlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanan Acer Chromebase 24I2 tek başına bir masaüstü çalışma cihazı veya mağaza içi bilgi noktası olarak değerlendirilebiliyor. Acer Chromebase modeli bilgisayar gototechno haberi

“2016’da çıkan, Intel Core işlemcili dünyanın ilk Chromebase modelinin yakaladığı başarıyı devam ettirmek için daha yüksek performanslı ve yenilenmiş şık tasarımlı Acer Chromebase 24I2’yi piyasaya sürüyoruz.” diyen Acer Sabit Bilgisayarlar ve BT Ürünleri İş Birimi Genel Müdürü Jeff Lee, sözlerini şöyle sürdürdü: “Google Play ve Google Assistant desteği ile tüketicilere yeni deneyimler sunabileceğiz. Eğitim kuruluşları ve kurumsal müşteriler ise üründeki diğer yeniliklerden yararlanabilecek.”

Zahmetsiz Video Konferans: Toplantılar için Acer Chromebase 24V2

Özel bir hepsi bir arada video konferans sistemi olan Toplantılar için Acer Chromebase 24V2; telefon kulübeleri, toplanma alanları ve masa üstleri gibi küçük ve orta genişlikte alanlar ve bireyler için tasarlandı. Ürün, şirketlerde çalışanların ve müşterilerin aynı odadaymış gibi uzaktan birlikte çalışmasına ve etkileşime girmesine yardımcı oluyor. Kullanıcılar Gmail™ ve Google Calendar™ ile ayarlanan veya paylaşılan bağlantıya tıklayarak erişilebilen konferans görüşmeleri yapabiliyor. Google Hangouts Meet ile anında 25 kişiye kadar destek veren ürün, Google G Suite Business ile 50, G Suite Enterprise ile 100 kişiye destek verebiliyor. Google hesabı olmayan kullanıcılar da toplantı davet bağlantısına tıklayıp misafir olarak görüşmelere katılabiliyor.

Grup Görüşmeleri için gereken her şey bir arada

Acer Chromebase 24V2, toplantılarda kullanıcıların ihtiyacı olan her şeyi bir arada sunuyor. 24 inç boyutundaki, ayarlanabilir, Full HD dokunmatik ekran 250 nit parlaklık seviyesiyle kristal netliğinde görüntü veriyor. 5 MP, geniş açılı, entegre web kamerası geniş veya küçük odalarda herkesin görüntünün içinde kalmasını sağlıyor. Ses yüksek ve net bir şekilde alabilen çift mikrofona sahip olan üründe iki stereo hoparlör ile keskin sesler elde ediliyor. Böylece dinleyiciler hiçbir kelimeyi kaçırmıyor.

Acer Chromebase modeli bilgisayar gototechno haberi