Acer’ın Aspire 3 serisi dizüstü bilgisayarları, seri işlem gücü ve hızlı performanslarıyla bir adım önde!

Intel® ve AMD Ryzen™ işlemci seçenekleri; ekranı ve işlem performansıyla dikkat çeken Acer Aspire 3 modelleri, sundukları seri işlem gücü ve çoklu görevlerdeki hızlı performansı sayesinde hem öğrencilerin hem de uygun fiyatlı dizüstü arayan kullanıcıların ilgisini çekiyor. Acer Aspire 3 serisi dizüstü bilgisayarları Intel® ve AMD Ryzen™

Acer’ın Aspire 3 serisi dizüstü bilgisayarları, alacağı cihazın bütçesine uygun olmasını bekleyen; aynı zamanda da günlük görevler, internet, sosyal medya veya eğlence amaçlı kullanımlarda hızlı işlem gücünden ödün vermeyen performans seviyesine ulaşmak isteyen orta seviye kullanıcıların tercihi oluyor. Öğrenciler, ev kullanıcıları veya güçlü konfigürasyonlu bilgisayarının yanında ikinci bir bilgisayar almayı düşünen profesyonellerin ilgisini çeken Aspire 3 serisi, orta seviye bir dizüstünde en çok aranan teknik özellikleri bir araya getirerek, şık ve kolay taşınabilir bir gövdede buluşturuyor.

Uygun fiyatlı dizüstü serisi Acer Aspire 3, özellikle SSD’li depolama seçenekleri sunan konfigürasyonlarla dikkat çekiyor.

Orta Seviyede Üst Düzey Hız
15,6 inç ekran Full HD çözünürlüklü seçenekleri ile gelen Aspire 3 serisindeki modeller, Intel® Pentium® ve Intel® Core™ i3, i5 ve i7’li seçeneklerle dikkat çekerken, AMD Ryzen™ 3 veya AMD Ryzen™ 5 işlemcili versiyonlar da kullanıcıların beğenisine sunuyor. Aspire 3 serisinde, 8 GB’a kadar RAM, 2 GB’a kadar belleğe sahip harici ekran kartlı modelleri görmek mümkün.

Konforlu Çalışma Deneyimine Odaklı Teknolojiler
Sunduğu teknik özelliklerle kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Aspire 3’ün Chiclet klavyesi, yuvarlak köşeli tuşlarıyla konforlu kullanım sağlarken, geleneksel dokunmatik yüzeylerden daha hızlı tepki veren Hassas Dokunmatik Yüzey (Precision Touchpad) ise daha etkili çalışmaya yardımcı oluyor. Kullanıcılarının göz sağlığına da önem veren Acer, BluelightShieldTM teknolojili paneli sayesinde renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak göze zararlı olabilecek mavi ışığı filtreliyor. Uzun süreli kullanımlarda yaşanması muhtemel hassasiyetleri bu sayede minimuma düşürüyor.

Acer Aspire 3 serisi dizüstü bilgisayarları Intel® ve AMD Ryzen™