A101 Teknoloji Ürünlerinde de Harca Harca Bitmez Diyor! İşte A101’de Satılan Bu Haftanın Elektronik Ürünleri!

A101 Uygun Fiyatlı Elektronik ürünler
A101 Uygun Fiyatlı Elektronik ürünler

A101 Teknoloji Ürünleri, A101 Uygun Fiyatlı Elektronik ürünler, A101 Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri, A101 Teknoloji Ürünleri Kampanyaları.

9.000 marketi ile Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri olan A101 marketlerinde bu hafta da pek çok elektronik ürün kaçırılmayacak fiyatlarla tüketicilere sunuluyor. A101 Uygun Fiyatlı Elektronik ürünler. A101 Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri.

Instagram Hesabımız

Dâhili uydu alıcısı, 2×8 W ses çıkışı yanında 3 adet HDMI ve 2 adet USB girişi özellikleri ile keyifli vakit geçirmeye olanak sağlayan HI-LEVEL HL49FAL27 49” FULL HD ANDROID SMART LED TV üstün özellikleriyle bu haftanın teknolojik ürünleri arasında yerini alıyor. 2 yıl Sunny garantisi kapsamındaki ürün 1.799 TL fiyatı ile tüm A101 marketlerinde ve a101.com.tr’de alıcıları ile buluşuyor.

Kale Termos seyahat severleri doğada kamp yapmayı sevenleri araç içinde de soğuk içeceklerden mahrum bırakmıyor. KALE TERMOS Araç İçi Elektrikli Mini Buzdolabı 25 L brüt hacmi, 12 V araç çakmağı ile çalışma özelliklerinin yanında 2 yıl garantisi ve 159,95 TL fiyatı ile tüm A101 marketlerinde.

PIRANHA IP Kamera ile evler ve ofisler uzaktan izlenebilecek.

A101 bu hafta, ev ve ofisleri canlı izleyebilmek güvenliği sağlamak için güzel bir alternatif sunuyor. Ortamı dinleme, sesli mesajlaşma, hareket sensoru ve gece görüş özellikleri olan PIRANHA IP Kamera dikkat çekici. Bu kamera ile evler ve ofisler uzaktan izlenebilecek. 2 yıl garanti kapsamında ve 149 TL fiyata satışa çıkan ürüne bu hafta hem A101 marketlerinden hem de a101.com.tr’den kolaylıkla ulaşılabiliyor.

PIRANHA 1125 FULL HD Aksiyon Kamerası ise macera severleri A101 marketlerinde bekliyor. Bu özel ürün, full HD video çözünürlüğü, su geçirmez kılıfı, 2.0” LCD ekranı, Mikro-SD kart girişi ve 9 farklı aksesuarı ile anıların ilk günkü heyecanla saklanmasını sağlıyor. 129 TL fiyatı ile alıcılarının beğenisine sunulan ürünün 2 yıl garantisi de bulunuyor.

Telefonunuzda Bu Uygulamalar Varsa Hemen Silin! Google, Facebook giriş bilgilerini çalan 25 uygulamayı kaldırdı!

GoToTechno Dergisini Nerelerden Okurum?

Teknoloji Dergileri arasında 18. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. GoToTechno Dergisi’ni Turkcell Dergilik’ten ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

A101 Uygun Fiyatlı Elektronik ürünler.